Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Streetcom - testuj produkty za darmo :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Próbki (/Forum-Darmowe-Probki-63)
+--- Wątek: Streetcom - testuj produkty za darmo :D (/Temat-Streetcom-testuj-produkty-za-darmo-D-8464)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - Kryspin - 05-04-2015 13:05

Ale to Ty testujesz a nie inni więc się tak nie pluj... Ja mam 4600 pkt zero ankiet tylko udostepnij to tamto bla bla


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - darmoweprobki - 05-04-2015 13:15

Co za problem,wypisz się a nie się plujesz.


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - czarli_bronson - 09-04-2015 22:15

(05-04-2015 13:15)darmoweprobki napisał(a):  Co za problem,wypisz się a nie się plujesz.

Tak, wypełniałem ponad rok regularnie ankiety i wielkie nic taki ten streetcom jest super, ale ty napiszesz co sie plujesz weź się wypisz Big Grin


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - akiioto - 09-04-2015 22:44

Testowanie prezerwatyw o lol. Który miesiąc? Big Grin


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - katie.black - 16-04-2015 21:34

Wczoraj dostałam paczkę soków Fortuna Wink


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - skorzany85 - 26-04-2015 18:08

Zarejestrowany jestem jakieś 2 miesiące i żadnej oferty nie dostałem. Jutro idę z oświadczeniem na pocztę i zobaczymy Smile


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - satan9 - 02-05-2015 13:21

Ja od 2 lat jestem i mialem 1 kampanie Wojaka i gowniana Envelo. Nosze sie z rezygnacja ale niechce mi sie pisac oswiadczdenia.


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - Alison - 19-05-2015 18:16

Dokładnie 5 miesięcy czekałam, no i w końcu się doczekałam na pierwszą kampanię. Kapsułki piorące Perlux. W sumie to opłacało się czekać, bo paka wypasiona Wink Zdjęcia i pierwszą relację zamieściłam na swoim blogu: http://www.unspoken-thoughts.blog.onet.pl Zapraszam i nie zniechęcajcie się! ;P


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - katie.black - 18-06-2015 10:34

Wpadła kolejna kampania - tym razem SKYN


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - TikTak - 20-06-2015 12:55

może to zależy od tego jak się tam wypełnia przy rejestracji? czy ma sie jakiegoś bloga czy coś...?