Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Streetcom - testuj produkty za darmo :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Próbki (/Forum-Darmowe-Probki-63)
+--- Wątek: Streetcom - testuj produkty za darmo :D (/Temat-Streetcom-testuj-produkty-za-darmo-D-8464)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - satan9 - 12-05-2013 09:23

Takze mam konto, juz leci 2 rok. Niedostalem sie dozadnej kampanii, ba nawet nie dostalem od dawna juz zadnej ankiety, poza tymi przy rejestracji ktore wypelnilem uczciwie i Tu chyba tkwil blad. Patrzac na ludzi ktorzy zaznaczali wszystko co sie dalo, widze ze Oni niesprawdzaja wiarygodnosci.


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - darmoweprobki - 12-05-2013 14:37

Ja już testowałam kapsułki Ariel, odświeżacz powietrza Brise, ciastka Milka, polecam szczegóły na moim blogu.


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - darmoweprobki - 02-07-2013 15:54

Dostałam właśnie kapsułki piorące Ariel Duo, dwa opakowania po 15 sztuk.
Wkrótce relacja na moim blogu.


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - bitu92 - 02-07-2013 20:08

Nie wiecie czy jest możliwość wysyłki za granice?Big Grin


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - darmoweprobki - 02-07-2013 20:46

Nie, tylko na terenie Polski.


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - Macieqx - 02-07-2013 22:13

Patrząc po interwale między postami widzę, zeby doczekać się opcji sprawdzenia próbek trzeba mieć naprawdę olbrzymią cierpliwość.


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - DJSNAJPER - 14-03-2014 15:44

Czy ktoś załapał się do kampanii Chivas Regal?? dostał już ktoś paczkę? wrzućcie fotki i pochwalcie się


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - Warr - 14-03-2014 19:52

Wygląda ciekawie, zaraz sięzarejestruje Big Grin


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - MrGabor - 16-03-2014 13:53

Konto od kilkunastu miesięcy posiadam, do żadnej kampanii zaproszony nie zostałem :<


RE: Streetcom - testuj produkty za darmo :D - Moongroow - 27-05-2014 17:47

Testowałem już fajki West Duo, dostałem krate Sommersby teraz czas na kampanie LycaMobile Smile