Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry podobne do COD? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Gry podobne do COD? (/Temat-Gry-podobne-do-COD-84522)



Gry podobne do COD? - Adriano42 - 27-01-2014 17:27

Witam, poszukuje gier podobnych do serii Call of Duty.

Przed wczoraj przeszedłem grę Call of Duty 1 bardzo mi się spodobała i dziś pobrałem sobie Call Of Duty 4 MW ale coś mi nie działa jakiś błąd wyskakuje, mam słabiutki pc dlatego:/

Szukam jakichś ciekawych gier, które nie są czymś takim, że "O hoho jestem sobie komandosem i sam rozpizgam pół Rosji" bo mnie nie obchodzą tego typu "badziewa":( Interesuje mnie gra, w której tak jak w COD często jesteśmy w zespole, zespół jest śmiertelny (pobrałem grę gdzie byli nie śmiertelni i to psuje rozgrywkę)

Myślę nad pobraniem Sniper Elite.

Coś polecicie jeszcze? I żeby nie zajmowało zbyt dużo.. Powiedzmy obraz/instalka do maks 2-3 GB Smile


RE: Gry podobne do COD? - m4rcin93 - 27-01-2014 17:32

Medal of Honor: Allied Assault


RE: Gry podobne do COD? - Adriano42 - 27-01-2014 17:34

Dobra dzięki, pobiorę może nawet za chwilęTongue Dużo wolnego czasu mam więc co tu robićBig Grin


RE: Gry podobne do COD? - Scoobyx - 28-01-2014 21:01

Sniper b.dobra gra. Dużo w to grałem, w tym, że na plejce. Z tym, że w tej grze raczej chodzisz sam i zestrzeliwujesz wroga.


RE: Gry podobne do COD? - Magnus - 28-01-2014 22:59

1. Call of duty 1,2(polecam,multi wymiatało),4(polecam,multi wymiatało), (dalej Ci pewnie nie pójdzie choć może) Wink
2. Medal of Honor tutaj masz wszystkie serie KLIK
3. Sniper Elite: Berlin 1945 - Polecam Ci tą grę. Przeszedłem ją i grałem jakiś czas przez multi.
4. Sniper Elite V2 - Nie grałem.


RE: Gry podobne do COD? - Stworkowaty - 28-01-2014 23:08

Dla mnie Medal of Honor to klasyk więc bardzo polecam. Smile


RE: Gry podobne do COD? - Adriano42 - 28-01-2014 23:29

Sniper elite mam zamiar pobrać. A resztę w następnym miesiącuSmile

Komp mam słaby i mi odpali tylko Cod 1 i 4 mw Sad


RE: Gry podobne do COD? - krzakol - 31-01-2014 12:15

Red orchestra 2 Smile

polecam


RE: Gry podobne do COD? - DawidFB - 31-01-2014 12:20

COD, Medal of Honor, Sniper.
Ew. Battlefield


RE: Gry podobne do COD? - worldismine - 31-01-2014 14:22

Battlefied 4