Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaką giełde wybrać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Jaką giełde wybrać ? (/Temat-Jaka-gielde-wybrac-84499)

Strony: 1 2 3


Jaką giełde wybrać ? - SweetSensi - 27-01-2014 13:28

Witam. Chciałbym wpłacić minimalną sumę na giełdę i popróbować swoich możliwości. Co mi możecie polecić ?


RE: Jaką giełde wybrać ? - Domel32 - 27-01-2014 14:50

Jeśli jesteś początkujący na Forex i chcesz od razu zacząć od wpłaty to ten pomysł zdecydowanie odradzam. Proponuję zacząć od konta demo.


RE: Jaką giełde wybrać ? - SweetSensi - 27-01-2014 15:05

Na koncie demo jeżdżę już od ponad roku. Także w końcu zdecydowałem się na wpłatę i szukam odpowiedniej platformy.


RE: Jaką giełde wybrać ? - Verb22 - 27-01-2014 18:11

na jaką gieldę byś nie wplacił i tak nic nie zarobisz. to hazard. odradzam.


RE: Jaką giełde wybrać ? - K.O.M.B.E.K - 27-01-2014 18:12

Proponuje plus 500 gdyż za podanie nr tel i potwierdzeniu dostajesz od razu 75 zl więc mozesz podziałać z prawdziwymi pieniędzmi,a wiadomo ze demo nie da tych emocji związanych ze spekulowaniem na rynku.


RE: Jaką giełde wybrać ? - SweetSensi - 27-01-2014 19:12

@Verb22 Nie uważam tak i chcę grać Smile

@K.O.M.B.E.K Plus500 odpada mam już tam stare konto (demo) i był wykorzystany tam ten bonus, więc ban poleci.

Jakieś inne platformy ?


RE: Jaką giełde wybrać ? - xPietrek - 27-01-2014 19:43

IronFX


RE: Jaką giełde wybrać ? - Comparic - 28-01-2014 08:40

Na początek dobry broker będzie właśnie z bonusem - np. właśnie IronFX.

Wszystko jeszcze zależy od tego jak chcesz grać. Czy ma to być trading intraday - otwierasz pozycję i zamykasz ją przed końcem sesji - w taki przypadku poruszasz się na niskich okresach czasowych i kluczowe będą dla Ciebie koszty transakcji.
Czy będziesz grał na wyższych okresach czasowych (polecam! jednocześnie odradzając schodzenie poniżej wykresów H1). Wtedy spread nie będzie aż tak ważny, a liczyć się będą bardziej swapy (koszt przetrzymania pozycji przez noc - w skrócie).

Tak czy tak, na początek najlepszy zapewne będzie MM z Cypru, który daje jakieś bonusy - szczególnie te stanowiące "poduszkę bezpieczeństwa" - tracąc, tracisz tylko połowę ze swoich środków, a połowę z bonusu.


Odp: Jaką giełde wybrać ? - patryk0407 - 28-01-2014 08:44

Forex polecam bo jest ogarnięty no i miarę prosty

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaką giełde wybrać ? - SweetSensi - 28-01-2014 10:19

Aktualnie założyłem demo na IronFX, jeśli spodoba mi się to prawdopodobnie tam założę swój rachunek.