Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto fikcyjne - Facebook ZAPŁACE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto fikcyjne - Facebook ZAPŁACE (/Temat-Konto-fikcyjne-Facebook-ZAPLACE-84489)



Konto fikcyjne - Facebook ZAPŁACE - anon1232 - 27-01-2014 10:10

Witam, potrzebuję konta fikcyjnego lub normalnego, do pisania z pewną osobą. Nie wnikajcie w szczegóły, to moja sprawa. Jeśli chodzi o konto fikcyjne to musi być prawdziwe, wiarygodne, tablica nie powinna być pusta, powinny być dodane zdjęcia itd. Minimum 250 znajomych, jedym słowem musi wyglądać jak prawdziwe, chyba, że ktoś odda lub pożyczy swoje konto, bedzie ono mi służyć tylko do pisania z jedną osobą. Musi być to ładna dziewczyna w wieku 19-30 lat. Jesli chodzi o zaplate to sie dogadamy, bo naprawde mi na takim czymś zależy. Pisać proszę na email [email protected]. Z góry dziękuję i czekam na propozycje.

Jestem w stanie dużo zapłacić.


Odp: Konto fikcyjne - Facebook ZAPŁACE - patryk0407 - 27-01-2014 10:13

A to czemu nie zrobisz sam sobie takiego konta? Trochę fejkowych ludzi pozapraszasz i masz

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Konto fikcyjne - Facebook ZAPŁACE - anon1232 - 27-01-2014 10:20

Nie mam czasu, po za tym ciężko jest stworzyć konto, które będzie realistyczne, aby ta osoba z którą będę pisał, nie pomyślała, że piszę do niej z konta fikcyjnego i pale gupa. Chcę, aby ktoś za mnie je stworzył lub urzyczył mi swojego, przy tym sobie zarobi Smile


RE: Konto fikcyjne - Facebook ZAPŁACE - pietreczka - 27-01-2014 15:50

Jakie ceny za fejka 1k znajomych ladna dziewczyna
a ile za 5k znajomych 30 zdjec z oznaczen, profilowa 500like itp itp BARDZO ładna dziewczyna ;d?


RE: Konto fikcyjne - Facebook ZAPŁACE - anon1232 - 27-01-2014 16:46

Napisz na e-mail, daj mi linki do tych kont, wybiore sobie i zaplace ile chcesz.


RE: Konto fikcyjne - Facebook ZAPŁACE - buKKa2 - 12-02-2014 03:01

to troche wygląda na próbę wyłudzenia czyjegoś konta ale nie wnikam Big Grin


Konto fikcyjne - Facebook ZAPŁACE - Majka - 12-09-2015 20:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.