Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki sposub wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki sposub wybrać? (/Temat-Jaki-sposub-wybrac-84473)

Strony: 1 2


Jaki sposub wybrać? - PostalPl - 26-01-2014 23:09

Witam was jestem tutaj kompletnie nowy i nie wiem od czego zacząć z góry przepraszam że pisze tutaj bo pewnie były takie tematy ale jak pisałem nie wiem od czego zacząć potrzebuje zarobić trochę pieniędzy.Wgrywałem trochę plików na dodane.pl i na megaszafa.com ale ogólnie mało tam wychodzi pieniędzy miesięcznie a nie znam innych sposobów.czytałem coś o FireCPA jakiś PPA i innych tego typów ale nie mogę tego zrozumieć dlatego jakby ktoś mógł mi poradzić co jest najlepsze na początek na czym można zarobić jak najwięcej ale mogą też byc mniejsze kwoty nie musi być od razu 500 czy 1000.


RE: Jaki sposub wybrać? - MankuT - 26-01-2014 23:12

Sięgnąć po słownik ortograficzny ! ot co ! Lol


RE: Jaki sposub wybrać? - PostalPl - 26-01-2014 23:14

I nie interesują mnie tego typu niepotrzebne i proste uwagi.


RE: Jaki sposub wybrać? - Krissu - 26-01-2014 23:18

Proponuję słownik.
-----
ŚMIERDZĄCY LEŃ. Całe forum jest poświęcone zarabianiu w necie, ale on i tak musi założyć nowy temat, bo tak ciężko przejrzeć kategorie i wybrać coś odpowiadającego dla niego.. To nie jest to co kiedyś, że trzeba było być mózgiem, żeby zarobić. W tej chwili wystarczy przeczytać temat i zastosować się do porad, które SĄ JUŻ TUTAJ NA FORUM.

Ludzie, opamiętajcie się. GARDZĘ TOBĄ.


RE: Jaki sposub wybrać? - PostalPl - 26-01-2014 23:21

a ja tobą że nie umiałeś zrozumieć co napisałem


RE: Jaki sposub wybrać? - Krissu - 26-01-2014 23:24

(26-01-2014 23:21)PostalPl napisał(a):  a ja tobą że nie umiałeś zrozumieć co napisałem

Kolego, chyba Ty nie rozumiesz sam siebie. Tak ciężko poczytać o czymś? LENIU, gwarantuję Ci, że gdybyś przeczytał jeden temat o PPA zrozumiałbyś, o czym to wszystko jest. Wszystko na tacy chciałbyś mieć podane, a może i pieniądze Ci do portfela włożyć?


RE: Jaki sposub wybrać? - maniek250 - 26-01-2014 23:28

masz np. firecash wejdź w wątek zobacz poczytaj rady napisz do jakiegoś mentora, fires, e-forsa itp. poczytaj troche to będziesz wiedział...


RE: Jaki sposub wybrać? - MankuT - 26-01-2014 23:30

A mentorów ostatnio od groma .. na pewno coś znajdziesz beka


RE: Jaki sposub wybrać? - kuleczka91 - 26-01-2014 23:35

Najpierw to się naucz poprawnie pisać, a później zabieraj się za zarabianie. Jako metodę polecam ppa, bo jak się dobrze pomyśli to można ładną kasę zarobić. Jako mentora polecam użytkownika m4rcin93 Smile


RE: Jaki sposub wybrać? - GoodLecki - 26-01-2014 23:40

Poradnik krok po kroku jak prosto zarobić 100 zł w 2 dni