Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
leady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: leady (/Temat-leady-84460)



leady - dsfhaf - 26-01-2014 21:24

Siemka mam takie wrażenie że kiedyś na fires w niektórych programach przychodziło potwierdzenie sms, a teraz trzeba samemu wysylać sms'a żeby zapisać się do subskrypcji.. Nie wiem czy to wariant oszczędnościowy zastosowany przez administrację czy co ale konwersja przynajmniej w moim przypadku znacząco spadła i nie jest już tak fajnie jak kiedyś.. Sad

Może tylko tak mi się wydaje ale fajnie by bylo gdyby przychodził pin smsem bo leady by się pomnożyły ale to tylko moja opinia.. Smile

Niech się wypowiedzą znawcy albo admini fires. Huh


RE: leady - Zieciu - 26-01-2014 21:28

(26-01-2014 21:24)dsfhaf napisał(a):  Może tylko tak mi się wydaje ale fajnie by bylo gdyby przychodził pin smsem bo leady by się pomnożyły ale to tylko moja opinia.. Smile

też mi się tak wydaje Smile


RE: leady - szamot - 26-01-2014 21:46

No właśnie dziś mi gość pisał, że musi wysłać sms o treśći "START MOTTO", żeby mógł dostać PS4, a ja że o co biega Jerk2

Ps. Prawie wygrał :Lol


RE: leady - Majka - 26-01-2014 21:49

Niektórzy operatorzy sieci komórkowych tego wymagają i chyba Vex nic z tym nie może zrobić. Może się mylę Cool


RE: leady - jaro225 - 26-01-2014 21:57

To jest chyba zależne od numeru telefonu jaki wpiszemy, bo gdy sprawdzałem wcześniej, to raz trzeba było wysłać sms, a drugim razem miał przyjść PIN.


RE: leady - dsfhaf - 26-01-2014 22:03

Wydaje mi się że kiedyś było normalnie.. Poza tym program z PS4 i Xbox One działa normalnie z kodem więc nie bardzo wiem o co chodzi.. Skoro jest jeden taki program to na pewno można i wszystkie tylko nwm czemu wycofano to bo przez to spadają tylko leady i konwersja = mniejsze zarobki i dla nas i dla serwisu Fires.. Undecided


RE: leady - sqmany - 26-01-2014 22:12

Ja tam nie widzę żadnych spadków, z tego co wiem to od zawsze trzeba było wysyłać sms'y w takich sieciach jak PLUS, u reszty są chyba normalnie piny.


RE: leady - dsfhaf - 26-01-2014 22:24

moze masz racje.. wpisywalem kilka razy losowe numery i czasem byl pin czasem nie..

Mogliby to ujednolicic.. -,-


RE: leady - KerPwn - 26-01-2014 22:40

@up
To nie od nich zależy tylko od danego operatora jak już ktoś wyżej wspomniał.


RE: leady - dsfhaf - 26-01-2014 22:54

Sprawdzalem u sb.. Plus przechodzi elegancko, Play wymaga wysłania sms, Orange i T-Mobile nie moge sprawdzic bo stronka mi juz nie chce chodzic :/ chyba za duzo z 1 ip bez potwierdzania kodu :/