Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę mentorem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Zostanę mentorem (/Temat-Zostane-mentorem-84438)



Zostanę mentorem - Aralip - 26-01-2014 17:07

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na mentorów postanowiłem przekazać wiedzę, która do tej pory pozwoliła mi zarobić parę groszy w serwisie fires.pl

W zamian za rejestrację z mojego reflinka oferuję pomoc w zarobieniu Twoich pierwszych, drugich, trzecich i kolejnych pieniędzy w tym serwisie.

Nie gwarantuję, że zarobisz moimi sposobami już pierwszego dnia tysiące złotych, ale GWARANTUJĘ, że przy odpowiednim nakładzie czasu każdego dnia będzie to parę groszy, które pod koniec miesiąca dadzą sumę dzięki której na pewno się uśmiechniesz Smile

Przede wszystkim oprócz podania KILKU sposobów zarabiania oraz jednej świeżej niszy wskażę Ci drogę, podążając którą w przyszłości przy minimalnym nakładzie czasu możesz mieć całkiem pokaźne dzienne zarobki.

Jeśli zgłaszających się będzie wielu, to w przyszłości założę forum tylko dla moich poleconych, a tymczasem proszę o najpierw zarejestrowanie się z mojego reflinka, a później przesłanie do mnie PW, przez które udzielę dalszych instrukcji.

Mój reflink: http://fires.pl/pp/oqzf


RE: Zostanę mentorem - Sh4ker - 28-01-2014 15:36

Może jakieś dowody wypłat albo chociaż sygna ile zarobiłeś, bo jak na razie po twoim stażu mogę stwierdzić że już prędzej ja mogę mentorzyć.


RE: Zostanę mentorem - paw9191 - 28-01-2014 16:29

dołączam sie do proźby


RE: Zostanę mentorem - loonatyk1 - 28-01-2014 17:01

ja również, a także proszę o odpisanie na PW .


RE: Zostanę mentorem - Aralip - 28-01-2014 20:45

Dodałem sygnaturę ze swoimi zarobkami. Poświęcam na to tylko kilka godzin tygodniowo, a od ponad tygodnia jadę tylko na autopilocie.
@loonatyk1 "Użytkownik loonatyk1, do którego chcesz wysłać PW, ma wyłączony system prywatnych wiadomości - wiadomość nie może zostać wysłana."
Jak tylko to zmienisz, to odezwij się, prześlę dalsze instrukcje.


RE: Zostanę mentorem - qsdax - 28-01-2014 20:55

nick: madziaczek111
jestem chętna do współpracy, rejestracja już jest, czekam na PW Smile


RE: Zostanę mentorem - smup33 - 09-02-2014 11:55

chętny jestem


RE: Zostanę mentorem - dawid161622 - 09-02-2014 12:07

Poszło z refa, czekam na pomoc


RE: Zostanę mentorem - Pitek236 - 09-02-2014 12:20

zarejestrowałem się z refa czekam na pomoc


RE: Zostanę mentorem - Yennson - 09-02-2014 13:10

Nick: Yennson11
Poszło PW.