Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
AddMeFast - Imacros BOT - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek:
Poradnik
AddMeFast - Imacros BOT (/Temat-AddMeFast-Imacros-BOT-84425)

Strony: 1 2 3


AddMeFast - Imacros BOT - Edzison - 26-01-2014 13:13

Witam!
Chciałem Wam udostępnić pliki makro nabijające punkty w serwisie AddMeFast.com za pośrednictwem iMacros.
Aby punkty się 'same' nabijały potrzebne nam będzie - przeglądarka firefox, wtyczka iMacros oraz moje pliki 'nagrania'.

Firefox:
Download
iMacros:
Download
Pliki Makro:
Download

Paczka zawiera 7 plików:
[Obrazek: u1xi.png]

Umożliwia nam automatyczne nabijanie punktów na wybrane sposoby:

- facebook like
- facebook udostępnienia
- tweeter dodanie do ulubionych
- tweeter podaj dalej
- tweeter obserwuj
- youtube like
- youtube subskrybuj

Aby zacząć nabijać punkty należy:

1. Zarejestrować konto na AddMeFast,
2. Zainstalować wtyczkę iMacros,
skopiować pliki makro do katalogu: C:\Users\***\Documents\iMacros\Macros\
3. Kliknąć na ikonkę zaznaczoną kółkiem a następnie wskazać które nagranie ma być odtwarzane (w jaki sposób ma nabijać punkty na AddMeFast):

[Obrazek: 400px-Imacros_for_chrome_screenshot.png]


RE: AddMeFast - Imacros BOT - patryk574 - 26-01-2014 16:07

mi nie działa Sad


RE: AddMeFast - Imacros BOT - Edzison - 26-01-2014 18:09

(26-01-2014 16:07)patryk574 napisał(a):  mi nie działa Sad

a co konkretniej Ci nie dziala?
zeby dzialalo trzeba mieć też odpowiednia konta oraz być na nich zalogowanych..
typu youtube / facebook / twitter


RE: AddMeFast - Imacros BOT - patryk574 - 27-01-2014 13:40

klikam żeby mi nabijało YT like ( na YT jestem cały czas zalogowany ) i po kilku odświeżeniach strony się zacina i dalej nic się nie dzieje


RE: AddMeFast - Imacros BOT - Edzison - 28-01-2014 18:30

(27-01-2014 13:40)patryk574 napisał(a):  klikam żeby mi nabijało YT like ( na YT jestem cały czas zalogowany ) i po kilku odświeżeniach strony się zacina i dalej nic się nie dzieje

nie mozliwe...napewno firefoxa uzywasz? zainstaluj polską wersję firefoxa może... pewnie masz angielski jakis


RE: AddMeFast - Imacros BOT - ventopolska - 31-01-2014 01:46

Działa poprawnie Smile Dziękuje szukałem właśnie takiego bota.. Łap reputacje


RE: AddMeFast - Imacros BOT - patryk574 - 01-02-2014 19:23

(28-01-2014 18:30)Edzison napisał(a):  
(27-01-2014 13:40)patryk574 napisał(a):  klikam żeby mi nabijało YT like ( na YT jestem cały czas zalogowany ) i po kilku odświeżeniach strony się zacina i dalej nic się nie dzieje

nie mozliwe...napewno firefoxa uzywasz? zainstaluj polską wersję firefoxa może... pewnie masz angielski jakis

już działa coś było nie tak z firefoxem

jeszcze jedno pytanie :firefox musi być cały czas na pierwszym planie tzn nie może być zminimalizowany ? bo jak minimalizuje to chyba nie nabija punktów


RE: AddMeFast - Imacros BOT - Forever555 - 07-02-2014 17:15

A masz makry na ask.fm czy jeszcze inne.? I TW favorite nie działa, syntaxerror. :/ A reszta działa, za co serdeczne dzięki.! Smile


RE: AddMeFast - Imacros BOT - DjVampires - 07-02-2014 17:22

Też mam mały problem z tym botem. Nabija punkty tylko niekiedy, w większości przypadków wyskakuje komunikat, że coś tam zostało za szybko zamknięte, nie pamiętam teraz dokładnie..


RE: AddMeFast - Imacros BOT - Edzison - 08-02-2014 01:21

(07-02-2014 17:22)DjVampires napisał(a):  Też mam mały problem z tym botem. Nabija punkty tylko niekiedy, w większości przypadków wyskakuje komunikat, że coś tam zostało za szybko zamknięte, nie pamiętam teraz dokładnie..

tak sie dzieje z youtubem jak sie za długo używa makra... zapewne to zabezpieczenie ich jest takie...i nie nalicza, natomiast na tweeterze nalicza bez ograniczeń Wink