Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chce założyć konto IZZY w mbanku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Chce założyć konto IZZY w mbanku (/Temat-Chce-zalozyc-konto-IZZY-w-mbanku-84413)

Strony: 1 2


Chce założyć konto IZZY w mbanku - pixel21 - 26-01-2014 11:25

Mam pytanie. Zamierzam założyć IZZY konto w Mbanku. Czy mógłby mi to ktoś opisać jak to dokładnie działa, ten proces, gdzie dokładnie musze się udać w celu założenia konta oraz czy jest jakaś osoba zainteresowana poleceniem jego konta, co w zamian za to mógłbym otrzymać od cb ile zł Smile
Jeżel był już taki temat to prosze o podanie linku i zamknięcie tematu, nie chce robić niepotrzebnego spamu Smile
Pozdrawiam.


RE: Witam. - Jaro070 - 26-01-2014 11:42

Wypełniasz wniosek, przyjeżdża kurier z dokumentami, podpisujesz i gotowe. Tak mniej więcej wygląda procedura.


RE: Witam. - pixel21 - 26-01-2014 11:50

Czyli najlepiej za tydzień założę gdy będę miał ferie. A czy była by jakaś osoba chętna do polecenia jej konta ?


RE: Witam. - dusigrosz - 26-01-2014 11:50

Mógłbym Ci polecić to konto i dostać za to te parę marnych groszy, ale nie. Stanowczo NIE polecam Ci TEGO banku. Mam tam konto (izzy) i objawia się to w ten sposób, że:
- pieniądze znikają jako opłata za niezamawiane usługi
- w celu zmiany czegokolwiek należy jechać na drugi koniec miasta do najbliższego punktu obsługi (chyba że akurat mieszkasz obok)
- witryna sieciowa przypomina stronę przedszkola a nie banku.

Wiele banków ma w ofercie konta młodzieżowe, z tym jednym daj sobie spokój Wink


RE: Witam. - karusek - 26-01-2014 11:56

Nie wiem jakie dokładnie problemy ma "dusigrosz", ale ja nigdy takich, ani podobnych nie miałem. Wszystko jest praktycznie za darmo. Nigdy nie miałem żadnych problemów i w 100% polecam to konto Smile


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - dusigrosz - 26-01-2014 12:08

Polecam czytanie ze zrozumieniem Wink ja także przez długi czas nie miałem problemów, dopóki nie zaszła konieczność zmiany numeru telefonu. Rozpoczęło się jeżdżenie po całym mieście, bo tu nie załatwiają takich rzeczy, tu to, tu tamto itepe. shitBank ma po prostu zj***ną obsługę. Już nie wspomnę o tym, że czekając na konsultanta z mLinii można poważnie odwodnić organizm.


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - lukasz.t - 26-01-2014 15:51

poszło PW Big Grin

a odnosnie samego konta to mam konto w mBanku dla doroslych juz od ponad 3 lat i nigdy nie mialem z nim zadnych problemow. Wszystko za darmo, jedyne co to musze sie pamietac, zeby kazdego miesiaca zaplacic karta w sklepach za lacznie min. 200zl (ale to akurat nie problem, bo kasa szybko mi wylatuje hehe) - bo jak nie to by mnie skasowali 4zl za karte.

A mBank jak najbardziej polecam Smile


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - poczmail - 26-01-2014 15:58

@dusigrosz

To Twoje doświadczenie z mBankiem, ja korzystam z jego usług regularnie od dłuższego czasu i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu. Dotychczas nie było żadnych problemów, a miałem kilka sytuacji bezpośredniego kontaktu z mLinią, obsługą klienta itd. Wszystko przebiegało szybko, sprawnie i miło, a konsultantka bardzo profesjonalnie i sympatycznie wyjaśniała wszelkie nieścisłości. Smile Opinia większości na temat tego banku też jest w większości pozytywna, więc myślę, że Twój przypadek to taki bardziej wyjątek od reguły...


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - Lesek - 26-01-2014 16:00

Ja od pół roku mam Alior Sync, nachwalić się nie mogę, nigdy nie zapłaciłem ani jednego grosika, żadnych problemów, przelewy latają, natychmiastowe, krajowe, wypłacam, wpłacam, wychodzić z domu nie muszę tak samo przy zakładaniu konta, bankomaty na całym świecie, karta debetowa MasterCard.
Cud miód.


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - roksanaxoxo - 26-01-2014 16:25

Ja nie mam wprawdzie izzy, a zwykle ekonto w mBanku. Nigdy nie mialam problemu z zalatwieniem czegokoliwiek czy to na mlinii czy tez w punkcie obslugi (mieszkam w Gdansku, wiec mam kilka oddzialow do wyboru). Wszystkie oplaty i prowizje klarowne. Jak ktos nie czyta tabeli oplat to potem moze sie dziwic, ze go za cos skasowali...