Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
G2.COM czyli jak zarabiać na graniu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: G2.COM czyli jak zarabiać na graniu. (/Temat-G2-COM-czyli-jak-zarabiac-na-graniu-84373)



G2.COM czyli jak zarabiać na graniu. - GGG205 - 25-01-2014 17:38

Witam! to jest mój pierwszy poradnik, który opisuje jak zarobić na graniu, a szczególnie naszym zadaniem będzie zachęcić osoby, aby się zarejestrowały na tej stronie i kupili jakąś grę.

W tym wypadku musimy znaleźć grę, gdzie jest dużo graczy oraz dostępne jest multiplayer. Przyłączamy się do gildii lub coś podobnego, następnie dzielimy się z nimi tymi informacjami.

Więcej sposobów jest tutaj, które to lepiej opiszą niż ja: https://www.g2a.com/goldmine/education/

Jak zacząć ?

1.Rejestrujemy się
Link 1 ZWYKŁY <- klikamy zacznij zarabian na G2A.
Link 2 REFLINK <- klikamy zacznij zarabian na G2A.
2.Logujemy się i przechodzimy do podstrony goldmine: <- klikamy zacznij zarabian na G2A.
3.Teraz możemy zacząć rozsyłać linki, ale pamiętamy nie robimy spamu, to tylko zniechęca ludzi.

Na ich stronie są złote porady do, który warto się zastosować. Klikamy "Jak zarabiać", oraz strona 4 "Złote porady".

Jak coś zarobię postaram się zamieścić obrazek. Starałem się jak najlepiej to opisać.


RE: G2.COM czyli jak zarabiać na graniu. - kalutor - 30-01-2014 22:54

Gwoli ścisłości, to nie jest żaden poradnik, tylko szukanie refów...


RE: G2.COM czyli jak zarabiać na graniu. - dovakhinpl12 - 28-03-2014 19:56

Proszę o usunięcie Smile Było wielokrotnie + Nie ma tu żadnej Dobrej rady ( SPAM to nie Rada )

Sam miałem taki temat , usunięto , więc też ten trzeba usunąć


RE: G2.COM czyli jak zarabiać na graniu. - GGG205 - 28-03-2014 19:59

(28-03-2014 19:56)dovakhinpl12 napisał(a):  Proszę o usunięcie Smile Było wielokrotnie + Nie ma tu żadnej Dobrej rady ( SPAM to nie Rada )

Sam miałem taki temat , usunięto , więc też ten trzeba usunąć

pokerface to jest stary temat.

Proszę o usunięcie tematu.


RE: G2.COM czyli jak zarabiać na graniu. - Grosikowy - 28-03-2014 22:09

Nie polecam. Dużo roboty, a system blokuje niektóre kody które są prawdziwe... Wystarczy, że jesteś podejrzany (kilka keyów drogiej gry) i juz blok na aukcje.


G2.COM czyli jak zarabiać na graniu. - yazir - 29-03-2014 02:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.