Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Silnik na bloga PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Silnik na bloga PPA (/Temat-Silnik-na-bloga-PPA-84316)



Silnik na bloga PPA - Story - 24-01-2014 18:59

Hej ludzie ! Zakupiłem se serwer na bloga i mam takie wątpliwości co do skryptu. Wiem że WP to niby najlepszy ale nie pasuje mi jakoś ... Co myślicie o drupalu, php fusion, joomla ? Smile


RE: Skrypt na bloga PPA - vankosiara - 24-01-2014 19:21

Pisałem kiedyś o tym na innym forum.

Drupal miał potencjał. Ale tylko miał. Aktualnie do Drupala jest mało pluginów, lepiej pisać własne skrypty/pluginy. Drupal jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników.
PHPFusion - to nie jest czasem forum? Forum dla PPA jest średnim rozwiązaniem.
Joomla! - można ją czasem spotkać w połaczeniu z PPA. Ma wiele ciekawych templatek, ale ktoś rozgarnięty może sobie sam ją zrobić.

[Obrazek: devious_cms.png]


btw. nie skrypt tylko silnik.


RE: Skrypt na bloga PPA - Story - 24-01-2014 19:25

A no tak sorka za błąd Tongue
PHP Fusion to zwykły CMS Smile
Jednak chyba po tej miłej lekturze zostanę na tym nieszczęsnym WP :/


Odp: Silnik na bloga PPA - patryk0407 - 24-01-2014 19:32

Jeśli jesteś początkujący to wp tylko, ja pracowałem 5 miech na joomli w szkole, fajna jest ale trzeba więcej czasu poświęcić na zadowalający efekt Smile

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Silnik na bloga PPA - Story - 24-01-2014 20:04

Początkujacy w PPA, co do silników stron to ogarniam bo interesuje się tworzeniem stron Smile


RE: Silnik na bloga PPA - djram - 24-01-2014 20:53

Ja polecił bym Data life engine ma doje...ane szablony Tongue do tego jest to skrypt mało uzywany przez twórców stron PPA a równoznaczne jest to z tym ze sam skrypt (kod w ktorym jest zapisana strona) ma wpływ na content , wiec daje on pare plusów w seo Tongue


RE: Silnik na bloga PPA - Takahari - 26-01-2014 03:22

Cytat:Ja polecił bym Data life engine ma doje...ane szablony Tongue do tego jest to skrypt mało uzywany przez twórców stron PPA a równoznaczne jest to z tym ze sam skrypt (kod w ktorym jest zapisana strona) ma wpływ na content , wiec daje on pare plusów w seo
djram a działasz na tym silniku ? Bo zaciekawił mnie on Smile


Odp: Silnik na bloga PPA - patryk0407 - 26-01-2014 03:30

Skoro pisze o nim to pewnie tak Smile

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Silnik na bloga PPA - djram - 26-01-2014 08:21

Nie działam na nim Tongue ale jak dla mnie to bardzo przyjazny cms ma duzo ciekawych wtyczek i szablonów np automatyczne dodawanie znaków wodnych do grafik , a co najważniejsze nie wyglada jak kazdy blog Tongue wiekszosc stron warezowych jest oparta na tym silmiku Tongue wystarczy wpisac warez w google i zobaczcie sobie ze wszystko jest postawione na data life Tongue no i wzbudza zaufanie wieksze niz wordpress, bo na wordpresie stoi juz wszystko co zwiazane z ppa Tongue