Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze (/Temat-Eobot-zarabiaj-przy-wlaczonym-komputerze-84202)

Strony: 1 2 3


Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - bbr - 22-01-2014 13:18

Eobot. Program jest prosty w obsłudze. Wystarczy się zarejestrować, zalogować, uruchamia się mały program i można zarabiać. Do obsługi programu wymagany jest framework 4.0.3 (instalki.pl-można ściągnąć).


Jak się zarabia? Można zarabiać w dolarach, ale wybierać można w Bitcoin, Litecoin, PPCoin, Namecoin, Feathercoin, Dogecoin, Primecoin. Żeby wybrać potrzebny jest wallet address(portfel dla doge'ów - http://www.dogevault.com).


Ile można zarobić? Zależy od karty graficznej, jak ktoś ma Radeona to może zarobić od 50-200$ miesięcznie. Przy słabej karcie taką jak ja mam to jest 1-2,5$ miesięcznie. Jak partner okaże się wiarygodny to może kartę zmienię na lepszą.


Filmik pokazujący jak to chodzi:
film pokazowy


Porównanie do innych tego typu programów:
[Obrazek: j2s8.jpg]


Tyle na razie wstępnie mogę powiedzieć. Do wybrania potrzeba uzbierać 0,001 BTC(~1$). Jak zrobię 1 wypłatę to wrzucę fotkę. Zapraszam do rozkminiania tego systemu.


Link czysty: http://www.eobot.com
Reflink: http://www.eobot.com/new.aspx?referid=18510


RE: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - sojusznik - 22-01-2014 13:44

gra warta świeczki dla 1,5$/miesiąc ?Smile


RE: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - bbr - 22-01-2014 14:00

(22-01-2014 13:44)sojusznik napisał(a):  gra warta świeczki dla 1,5$/miesiąc ?Smile

Radeony ponoć mają dużo lepszą wydajność w tego typu programach. Jakby rzeczywiście tak było to bym wymienił kartę na lepszą. Program, który jest uruchomiony specjalnie mi nie przeszkadza, bo nie widać spowolnienia działania komputera, przy pracach biurowych typu czytanie forum. Na razie włączyłem i chodzi. Wypłacić można po uzbieraniu ok 1$, a potem sprzedać na giełdzie bitcoinów. Szkoda że nie ma paypal, kiedyś chyba był ale nie widzę go w opcjach wypłaty.


RE: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - szczepan997 - 22-01-2014 14:18

Ja też zaraz spróbuje ja tez nie widze, żeby był PayPal, jakto jest z tym BTC jak to wymienic na realne pieniądze?


RE: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - bbr - 22-01-2014 14:51

(22-01-2014 14:18)szczepan997 napisał(a):  Ja też zaraz spróbuje ja tez nie widze, żeby był PayPal, jakto jest z tym BTC jak to wymienic na realne pieniądze?

ja tutaj załozyłem portfel ewallet

Jak się zalogujesz to jest wyswietlany adres porfela, trzeba go podac przy wyplacie na eobot. Jak juz bedziesz miec BTC w portfelu to mysle ze BTC mozna sprzedac na portalu gieldy bitcoinow bitcurex.com a stamtad wyplacasz juz na konto bankowe. Troche dluga droga ale chyba da rade, bo widze caly czas sa obroty na gieldzie bitcoinow.


RE: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - Weq - 22-01-2014 14:55

Skorzystam Wink szkoda, że nie ma PayPala Wink


RE: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - bbr - 22-01-2014 16:21

Jest jeszcze ciekawostka, że za $35.24 można wynająć u nich komputer w chmurze, który będzie generować miesięcznie zysk $7.1. Wypadałoby sprawdzić najpierw wiarygodność Eobot i można mieć stały dochód, o ile cena bitcoinów nie spadnie drastycznie w tym czasie.


RE: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - szczepan997 - 22-01-2014 16:30

mam niby radeona hd6850 1gb + Phenom II X6 1075t i zysk miesieczny to 5$ troceh mało, i jeszcze jeden problem po wylaczeniu aplikacji procesor mam caly czas obciazony w 100%.


RE: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - bbr - 22-01-2014 16:56

(22-01-2014 16:30)szczepan997 napisał(a):  po wylaczeniu aplikacji procesor mam caly czas obciazony w 100%.

Procesor masz obciążony w 100% ponieważ uruchamiasz CPU a nie GPU(przycisk po prawej stronie okienka). Ja mam uruchomione na GPU i obciążenie procesora CPU od 0-3%.

(22-01-2014 16:30)szczepan997 napisał(a):  mam niby radeona hd6850 1gb + Phenom II X6 1075t i zysk miesieczny to 5$ troche mało

radeon hd6850 1gb - to jest dobra karta, ale to jest model z roku 2012, są już lepsze karty od tej, można na nich spróbować. Jak ktoś kupił sobie komputer high-end, to może mieć lepszy wynik?

5$ to może być mało i dużo. Przynajmniej nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy, jak używać koparek do kopania, włącza się program i działa. Na tym wideo pokazowym widziałem kwotę 20$ miesięcznie, a przy najnowszym sprzęcie może być nawet jeszcze więcej.

Jest opcja kupienia w chmurze czasu obliczeń, ale najpierw wypadałoby sprawdzić wiarygodność tej firmy i zlecić kilka wypłat. Przeglądałem archiwum i ktoś już pół roku temu to próbował, zatem firma po pół roku nie znikła. Wink))


RE: Eobot-zarabiaj przy włączonym komputerze - Xzibin - 22-01-2014 21:06

Pisze że za 5 minut będą jakiejś rezultaty a czekam już 20 minut i nic