Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacja o powodzie bana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Informacja o powodzie bana (/Temat-Informacja-o-powodzie-bana-84122)



Informacja o powodzie bana - Fajka - 20-01-2014 19:49

Brakuje mi powodu bana w profilu zbanowanego użytkownika. Czasami zwracają się do mnie tacy użytkownicy z wymianami / różnymi prośbami, itp. A informacja czy to oszust, multikonto jakiegoś wcześniejszego krętacza czy może ktoś wdał się "tylko" w pyskówkę z moderatorem jest dość istotna dla wiarygodności transakcji. Czy powody banów mogłyby być publiczne? O ile są takowe zapisywane... Nie wiem, bo bana nigdy nie miałem.


RE: Informacja o powodzie bana - Majka - 20-01-2014 19:52

Oszust, multikonto, krętacz ma chyba bana na stałe Idea więc takie osoby do Ciebie się nie odezwą


RE: Informacja o powodzie bana - m4rcin93 - 20-01-2014 20:15

Albo "Za darmo - od Tomasza" Undecided


RE: Informacja o powodzie bana - Admin - 20-01-2014 21:53

(20-01-2014 19:52)Majka napisał(a):  Oszust, multikonto, krętacz ma chyba bana na stałe Idea więc takie osoby do Ciebie się nie odezwą

Dokładnie tak jak Majka napisała, żaden oszust czy krętacz nie dostanie bana czasowego, tak więc pomysł autora tematu jest nie trafiony. Generalnie same informacje dotyczące banów często są notatką do samego właściciela konta, a nie oceny publicznej.


RE: Informacja o powodzie bana - GoodLecki - 20-01-2014 23:36

Taka notka publiczna o powodzie ze słowem oszust itp. mogła by też źle wpłynąć na reputacje forum.
I wcale nowi by nie myśleli " O jacy oni skuteczni " a raczej "J. pier. ile ..." Smile


RE: Informacja o powodzie bana - Fajka - 21-01-2014 00:27

(20-01-2014 23:36)GoodLecki napisał(a):  Taka notka publiczna o powodzie ze słowem oszust itp. mogła by też źle wpłynąć na reputacje forum.
I wcale nowi by nie myśleli " O jacy oni skuteczni " a raczej "J. pier. ile ..." Smile

A może właśnie włączyłaby myślenie u nowicjuszy... Tak to lepiej jak przejedzie się na własnej kasie?

Chodzi o to, że jednak dalej najpopularniejszą metodą kontaktu wśród zarabiaczy jest GG i to właśnie na niego piszą osoby, które zostają po jakimś czasie zbanowane. Chciałbym po prostu wiedzieć za co taka osoba ma bana, bo od niej się raczej prawdy nie dowiem jeżeli kogoś oszukała...