Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z widgetami (wolne ładowanie zmian) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem z widgetami (wolne ładowanie zmian) (/Temat-Problem-z-widgetami-wolne-ladowanie-zmian-84095)



Problem z widgetami (wolne ładowanie zmian) - elbowndg - 20-01-2014 14:35

Otóż na blogu mam taki problem że gdy zmieniam cokolwiek w widgetach czy w ustawieniach szablonu potrzeba 30min i wiecej żeby zmiany pojawiły się na blogu. Jedyną opcją na natychmiastowe pojawienie się zmian jest przeładowanie theme. Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać żeby zmiany pojawiały się od razu?


RE: Problem z widgetami (wolne ładowanie zmian) - daniel42na - 20-01-2014 14:37

A może to kwestia pamięci podręcznej przeglądarki, spróbuj wyczyścić historie całkowicie lub zaraz po dokonaniu zmian wejść na strone z przeglądarki z której na codzien nie korzytasz.


RE: Problem z widgetami (wolne ładowanie zmian) - elbowndg - 20-01-2014 14:52

Nie no nie jest to wina przegladarki bo krissu który mi pomaga z tym blogiem jak go pomęcze ma to samo.


RE: Problem z widgetami (wolne ładowanie zmian) - rozekrr - 20-01-2014 17:08

W wp-config.php zmień WP_CACHE na false. Jeśli to nie pomoże to być może masz jakiś plugin np. wp super cache innego rozwiązania nie ma, ewentualnie cache serwerowni ma taki zapłon. Jednak myślę że zmiana w wp-config w zupełności da radę.


RE: Problem z widgetami (wolne ładowanie zmian) - elbowndg - 20-01-2014 22:40

thx rozekrr! problem leżal po stronie pluginu wp super cache

Temat można zamknąć


Problem z widgetami (wolne ładowanie zmian) - Magnus - 21-01-2014 00:41

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.