Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Poradnik RR na probux? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Pytanie] Poradnik RR na probux? (/Temat-Pytanie-Poradnik-RR-na-probux-84079)



[Pytanie] Poradnik RR na probux? - kariolmax - 20-01-2014 09:45

Witam
Ostatnio kupiłem rr i mam ich 6 (następne w drodze).
Otóż nie wiem czy one mi się zwrócą bo nie znam minimalnego avg żeby wyjść na plus.
Sprawdziłem, że dziennie dostaję z nich ok.6 centów
Proszę o pomoc w temacie, ponieważ nie jestem pierwszy i ostatni z tym problemem i warto podzielić się wiedzą z innymi Smile

Dzięki za pomoc


RE: [Pytanie] Poradnik RR na probux? - b2neobux - 20-01-2014 11:17

jak masz z jednego około 1c no to na miesiąc zrobi ci 30c.
Biorąc pod uwagę , że masz ich 6 niech wyklikają 1,80$/mc przy czym koszt za 1 refferala wynosi pewnie 0,2 (nie napisałeś) czyli na czysto: 60c.
Także jak utrzyma się avg 1c/rr to jest powiedzmy dobrze.
Rozumiem że przy 6 refach nie masz premium Smile
Przejrzyj mój temat, który aktualizuję w sprawie ojooo.com.


RE: [Pytanie] Poradnik RR na probux? - Workis - 20-01-2014 22:03

AVG zeby wyjsc na zero to 1,33. Do tego musisz doliczyc koszty ewentualnego recyklingu.
Srednia AVG po prosto wyliczasz bazujac na tym, ze wydajesz na refa np. 0,2$ a z jednego jego kliku otrzymujesz 0,005$, czyli 40 klików to 0,2$ (wyjscie na zero) no i dzielisz to przez 30 dni.
Do kosztów wynajecia refa (0,2$) dodajesz koszty recyklingu poniesione na danego refa, a odejmujesz koszta jesli przedluzasz go na dluzej niz 30 dni i dostajesz znizki. Oczywiscie robisz to biorac pod uwage wszystkich refów i usredniasz, a nie kazdego z osobna. Smile

pozdrawiam


RE: [Pytanie] Poradnik RR na probux? - kariolmax - 21-01-2014 09:41

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc wreszcie wiem jak zaczynać dobijać do 200 rr Wink
(20-01-2014 22:03)Workis napisał(a):  AVG zeby wyjsc na zero to 1,33. Do tego musisz doliczyc koszty ewentualnego recyklingu.
Srednia AVG po prosto wyliczasz bazujac na tym, ze wydajesz na refa np. 0,2$ a z jednego jego kliku otrzymujesz 0,005$, czyli 40 klików to 0,2$ (wyjscie na zero) no i dzielisz to przez 30 dni.
Do kosztów wynajecia refa (0,2$) dodajesz koszty recyklingu poniesione na danego refa, a odejmujesz koszta jesli przedluzasz go na dluzej niz 30 dni i dostajesz znizki. Oczywiscie robisz to biorac pod uwage wszystkich refów i usredniasz, a nie kazdego z osobna. Smile

pozdrawiam