Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lepsze serwery - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Lepsze serwery (/Temat-Lepsze-serwery-84057)

Strony: 1 2 3 4


RE: Lepsze serwery - Karczu - 22-01-2014 00:38

A nie myślałeś by przy okazji skorzystać z CloudFlare? On nie tylko filtruje ataki, ale też fajnie optymalizuje ilość requestów i zużycie transferu.


RE: Lepsze serwery - toonwie - 22-01-2014 01:09

no no forum i blog PPA na jednym serwerze nie ładnie ojjj nie ładnie Smile w ramach rekompensaty proponuje konkurs Big Grin


RE: Lepsze serwery - pikusix1 - 22-01-2014 06:38

(22-01-2014 01:09)toonwie napisał(a):  no no forum i blog PPA na jednym serwerze nie ładnie ojjj nie ładnie Smile w ramach rekompensaty proponuje konkurs Big Grin

W którym specjalnie dla Ciebie będzie do wygrania słownik ortograficzny!

@topic: Niedługo już wróci wszystko do normy... lecz niestety to bardzo denerwuje, czekajmy cierpliwie. Smile


RE: Lepsze serwery - Admin - 22-01-2014 11:03

(22-01-2014 01:09)toonwie napisał(a):  no no forum i blog PPA na jednym serwerze nie ładnie ojjj nie ładnie Smile w ramach rekompensaty proponuje konkurs Big Grin

Żadnych blogów ppa nie trzymam na tym dedyku Smile


RE: Lepsze serwery - GoodLecki - 22-01-2014 13:42

Mnie tam te pady z jednej strony cieszą, sam zauważyłem większy ruch na gg , więcej nowych większe zarobki nie tylko dla Admina Big Grin
Zarabiam.com idzie w UP that's good, prima Big Grin


RE: Lepsze serwery - kubsztyl955 - 22-01-2014 21:47

dobrze wiedzieć, że coś jest robione, bo w godzinach wieczornych nie da się przeglądać Big Grin


RE: Lepsze serwery - GPT - 22-01-2014 23:12

Zarobkowy Facebook Big Grin


RE: Lepsze serwery - Weq - 22-01-2014 23:29

Dzisiaj zdarzyło mi się tak chyba z 4 razy Smile Szkoda bo czasem chcę coś szybko znaleźć i nie mogę ;p
No ale liczymy na Ciebie P. Adminie ;>


RE: Lepsze serwery - Admin - 23-01-2014 01:09

Ok zastosowałem się do porady Karcza zmieniłem adresy dnsów, migrowaliśmy na cloudflare oraz wynająłem linuxowca, który dokonał kilku zmian w maszynie, w tym zmiany zapisu cache z dysku na ram dodany był też mod apache antyfloodowy.
Jutro zobaczymy czy dało to pożądany efekt Smile


RE: Lepsze serwery - DarkKiller - 23-01-2014 16:22

Oby teraz Wszystko dobre działało Smile
Najczęściej pojawia się to w godzinach wieczornych... Czyli jak wchodzi najwięcej osób...