Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na Anfield dzięki PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na Anfield dzięki PPA (/Temat-Na-Anfield-dzieki-PPA-84022)



Na Anfield dzięki PPA - michaello724 - 19-01-2014 11:29

Cześć. Od jakiegoś czasu szukam sposobu na zarobek w internecie. PPA wydaje się najlepszym sposobem. Konto założyłem we wrześniu i dosyć szybko wpadły 2 pobrania. Od tego czasu nie robiłem nic, i do teraz mam 1,73$ zarobionych pieniędzy. Teraz bogatszy w wiedzę zaczynam od nowa zarabianie w firecash:
Cele:
-Wycieczka na mecz na Anfield Road, jestem kibicem the reds już prawie 9 lat i na 10 rocznicę chciałbym się przejechać do Anglii,
-upgrade komputera, mój obecny blaszak już niestety mnie nie zadowala,ale czego można oczekiwać od 7 letniego komputera?mam zamiar uzbierać na coś opartego o procek amd i radeona 7770
-zyskać systematyczny dochód. Nie oczekuję zbyt wiele, ale 100 zł miesięcznie to byłoby dla mnie naprawdę dużo, do końca stycznia chciałbym uzbierać 5$,taki plan, który myślę że nie powinien być awykonalny.
Póki co powstał blog,kilka postów,film na yt i teraz staram się to wszystko wypozycjonować. Wszelkie rady przyjmę z ogromną wdzięcznością, w szczególności wszelkie nisze Jerk


RE: Na Anfield dzięki PPA - michaello724 - 19-01-2014 15:30

Blog już powoli wygląda jak blog i co ciekawe mam już dziś 20 wejść na mirror megadown, gdzieś czytałem że około 1/100 wchodzi, zobaczymy jak to będzie Smile


RE: Na Anfield dzięki PPA - toonwie - 19-01-2014 15:37

Anfield road teatr marzeń Smile


RE: Na Anfield dzięki PPA - Ofkors - 21-01-2014 13:54

Życzę oczywiście powodzenia, uzupełniaj bloga i wrzucaj na yt! Smile


RE: Na Anfield dzięki PPA - michaello724 - 24-01-2014 17:06

Jeśli chodzi o postępu, to nazbierałem trochę wejść na hitleap, natomiast teraz planuję zebrać wejśćia na yt. Blog przechodzi potężne transformacje i powoli zakończę etap przygotowywania go. Blog ja większość PPA- o downloadzie gier, hacków i wszystkiego co ludzie zechcą, przenaczony na rynek ogólny, po angielsku. Natomiast w mojej głowie narodziła się francuska nisza, która będzie dopiero za kilkanaście dni, więc mam sporo czasu aby przygotować blog i nazbierać wejścia na yt, aby w pewnym momencie mój blog i filmy były dobrze wypozycjonowane. Zarobek to na razie okrągłe 0,ale to nie problem, liczyłem się z tym. toonwie - myślę, że się dogadamy. Z całym szacunkiem, ale kibicem Barcelony, czy też Realu może być każdy,ale Liverpoolowi kibicują osoby wyjątkowe Smile


RE: Na Anfield dzięki PPA - Zarobiony_Koles - 24-01-2014 18:44

(19-01-2014 15:30)michaello724 napisał(a):  Blog już powoli wygląda jak blog i co ciekawe mam już dziś 20 wejść na mirror megadown, gdzieś czytałem że około 1/100 wchodzi, zobaczymy jak to będzie Smile

Nie sugeruj się tym co piszą inni, bo to zależy od niszy, więc obstawianie, że na 100 wejść jeden lead jest bez sensu, bo to od szczęścia zależy...

Powodzenia!


RE: Na Anfield dzięki PPA - michaello724 - 02-07-2014 20:45

No więc ponad 6 miesięcy od mojego poprzedniego wpisu powracam na forum. Kilka dni temu wróciłem do ppa, do firecash i od tego czasu staram się nie oszczędzać aby nie zrobić sobie przerwy tak jak wtedy. Jest już ponad 20 niszy, ładnie opracowanych i blog jest generalnie w moim odczuciu poprawny. Staram się teraz to wszystko ładniej rozplanować niż ostatnio. Nawiązałem współpracę z mentorem i wszystko idzie na dobrej drodze. Celów sobie nie wyznaczam bo na to zbyt wcześnie. Narazie nisze banalne i takie które dadzą mi niewielki zysk, tak na początek zarabiania. Później już się jakoś ukierunkuje,bo narazie wrzucam różne nisze. Póki co tak od 3-4 dni spędzam 3-4 godziny dziennie na czytaniu poradników i filmów o PPa, szukam teraz jakiegoś dobrego sposobu na pozycjonowanie bloga. Może mentor pomoże, a może ktoś z forum się podzieli na priv lub tu Big Grin


RE: Na Anfield dzięki PPA - Kenzema - 02-07-2014 21:16

Na Anfield, no atmosferę tam macie fajną, ale trofeów ciągle mniej. Smile) (taki żarcik, żadnych niepotrzebnych spin czy czegośSmile ). W PPA zarabiasz na hackach?

Powodzenia i wysokich zarobków życzę!


RE: Na Anfield dzięki PPA - michaello724 - 03-07-2014 14:10

No cóż,ćwierć wieku niestety minie od ostatniego mistrzostwa Anglii,ale nie jestem kibicem z powodu trofeów. Nie tylko hacki, zależy co wyda mi się wiarygodne,wtedy staram się wrzucać


Na Anfield dzięki PPA - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.