Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Więcej info na temat RESTOCK'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Więcej info na temat RESTOCK'u (/Temat-Wiecej-info-na-temat-RESTOCK-u-8401)

Strony: 1 2


Więcej info na temat RESTOCK'u - rosa1822 - 09-06-2010 22:23

Cytat z bloga:

Cytat:Już tylko godziny dzielą nas od długo wyczekiwanego Restocku.
Zapewniamy Was, że takich momentów będzie jeszcze bardzo wiele.

W trosce o wasze zdrowie (fizyczne i psychiczne Smile ) postanowiliśmy przybliżyć Wam godzinę Restocku. Nie chcemy pozbawiać Was oczywiście możliwości wykazania się i rywalizacji, dlatego też podamy zakres godzin.

Tak więc pierwsze, długo wyczekiwane uzupełnienie nagród odbędzie się już jutro 10 czerwca po godzinie 14:00.
Oznacza to, że Restock będzie miał miejsce pomiędzy godziną 14:00 a 23:59.

Już teraz w dziale Wygrywaj, możecie sprawdzić opisy nagród - wystarczy kliknąć na obrazek danej nagrody.

Zdajemy sobie sprawę, że Restock będzie przebiegał dynamicznie. Aby uniknąć zamieszania i wyrównać szanse wszystkich użytkowników opiszemy Wam jak będzie przebiegał ten proces.

W pewnym momencie, pomiędzy godziną 14:00 a 23:59 w dziale Wygrywaj zostanie zaktualizowana lista nagród. W miejscu, w którym do tej pory widniał napis Nagroda aktualnie niedostępna, pojawi się napis Dostępna, Zamawiam. Po kliknięciu w ten napis, zostanie otwarte okno weryfikacyjne.

Użytkownikowi ukaże się obrazek z krótkim tekstem do przepisania (tzw. CAPTCHA). Po poprawnym przepisaniu tekstu i potwierdzeniu użytkownik zdobywa nagrodę (pod warunkiem, że pula nagród nie została jeszcze wyczerpana).

UWAGA!
Kliknięcie przycisku Zamawiam! NIE JEST równoznaczne z rezerwacją, lub wygraniem nagrody. Weryfikacja poprzez CAPTCHĘ jest konieczna, aby wyeliminować możliwość nieuczciwej rywalizacji oraz zdobycia nagrody za pomocą niedozwolonych rozwiązań informatycznych. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie spotka się z Waszym zrozumieniem i aprobatą.

Każda osoba, która zamówi nagrodę zostanie zweryfikowana pod względem poprawności danych, historii zdobywania starsów przez danego użytkownika oraz uczciwego zdobycia nagrody.

Informujemy również, że po zamówieniu nagrody nie będzie możliwa zmiana adresu wysyłki nagrody. Po pomyślnej weryfikacji nagroda będzie wysłana na dane i adres, na które było zarejestrowane konto w momencie uzupełnienia.

Już teraz informujemy Was, że lista nagród w dziale Wygrywaj zostanie zmodyfikowana po Restocku. Nowa lista nagród oraz data drugiego Restocku zostanie podana wkrótce po zakończeniu pierwszego Restocku.

Życzymy Wam powodzenia no i oczywiście zdobycia upragnionej nagrody.



RE: Więcej info na temat RESTOCK'u - michalzabc - 09-06-2010 22:26

Dysk, ipod albo psp. Pokampi się, może się coś trafi ;P
Oby było koło 17, bo jak dadzą odrazu o 14 to po mych marzeniach ;>


RE: Więcej info na temat RESTOCK'u - rosa1822 - 09-06-2010 22:30

ja się bardzo cieszę, że po 14:00!! o 9:45 zwalniam się ze sql i będę miał dużo czasu by się przygotować Big Grin priorytet to oczywiście PSP lub iPod nano 16 GB a jeśli się nie uda to byle co Big Grin


RE: Więcej info na temat RESTOCK'u - Grabowkers - 09-06-2010 22:35

Najlepiej żeby zrobili po 15 - o tej godzinie wracam do domu w czwartki. Ale i tak myślę że najwcześniej będzie o 17.


RE: Więcej info na temat RESTOCK'u - Zythus - 10-06-2010 05:40

No zobaczymy. Ciekawe ile będzie nagród. Ale będzie kampienie cały dzień Big Grin


RE: Więcej info na temat RESTOCK'u - Kreek - 10-06-2010 06:48

bezsens. teraz żeby coś zgarnąc, musiałbym siedziec od 14(ja akurat od 15) do 24 i campic...takze raczej moge pomarzyc o jakiejs wygranieTongue


RE: Więcej info na temat RESTOCK'u - blazejlb - 10-06-2010 07:33

ja mam szkole do 17:45 ;/ ale sie zwalniam, chociaz ze mam przekroczony limit 60 godzin Smile


RE: Więcej info na temat RESTOCK'u - pespe - 10-06-2010 08:14

nom ciekawe moim zdaniem zroią jakośw połowie tych godzin ;p trzeba czekać ja chciał bym ipoda nano;p


RE: Więcej info na temat RESTOCK'u - matt88 - 10-06-2010 09:40

no to czekamy od 14 Tongue


RE: Więcej info na temat RESTOCK'u - Andre101 - 10-06-2010 09:51

Mi to pasuje dzisiaj do szkoły nie poszedłem więc mam dużo czasu. Zrobię do 14 to co mam zrobić i mogę kampić i myślę że uda mi się wziąć PSP