Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! (/Temat-Polecaj-gry-i-zarabiaj-6zl-za-rejestracje-Twojego-REFA-w-grze-83986)

Strony: 1 2 3


Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - zaxer - 18-01-2014 16:49

[Obrazek: logo_1380266491.png]
Witajcie! Nudzi was PPA w którym zarabiacie po niespełna 2-3zł za leeda? A może jakieś serwisy z subskrycjami typu darmowe doładowania w których spotkałem się max 4,5zł za leeda. Po co to!
Zacznij zarabiać na polecaniu gier internetowych! Ludzie będą się w nich rejestrować ponieważ jest to bezpłatne, bez podawania numerów itp! Nie będą się bali(w niektórych przypadkach słusznie np ppa) że za to zapłacą!
W owym programie partnerskim możemy zarobić nawet 6zł za jedną rejestracje! Jest to na prawde dużo.
Więc zapraszam do rejestracji i reklamowania swoich linków!
http://panel.linktogame.com/signup/1178
panel.linktogame.com <--- Zwykły link

Zarejestruj się z REFA a powiem Ci gdzie dobrze reklamować swoje linki aby zarabiać nawet tysiąc tygodniowo.

Jestem wstanie wstawić dowody wypłaty, narazie dwa. Jeśli będą chętni pisać w temacie.



Dowód wypłaty (mój)
[Obrazek: vnly9Ny.png]



RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - aero2 - 18-01-2014 17:12

Pokaż dowody wypłat, to i z refa się zapisze.Smile


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - daroxpl3233 - 18-01-2014 18:02

dokładnie pokaż dowody i druga sprawa jak z wypłatami czy trzeba skan dowodu czy nie ?


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - GPT - 18-01-2014 18:04

Wymagają dużo danych osobowych Undecided


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - yewryk - 18-01-2014 18:06

Jeżeli płacą to mogę im nawet rozmiar buta podać Lol


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - Yogii - 18-01-2014 18:48

zwykły link nie działa...
wiec temat niezgodny z regulaminemJerk2


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - zaxer - 18-01-2014 18:55

Działa wystarczy przekopiować, już wchodze na konto i szukam przelewów, robię ss i wstawiam
[Obrazek: vnly9Ny.png]
A o to dowód, jeszcze gdzies mam stary przelew 207 zł ale już tego nie chciało mi się szukać Smile


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - WojaKk - 18-01-2014 19:14

Jest już taki temat.
http://zarabiam.com/Temat-Ad4mmo-zarabiaj-reklamujac-gry-mmo-83813


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - yewryk - 18-01-2014 19:14

Zarejestrowałem się z refa Smile ps. czekam na akceptacje Lol


RE: Polecaj gry i zarabiaj 6zł za rejestracje Twojego REFA w grze! - misterzelek - 18-01-2014 19:20

z reffa prosze o porady 49447660 gg