Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam 2 starych gier :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam 2 starych gier :D (/Temat-Szukam-2-starych-gier-D-83969)



Szukam 2 starych gier :D - Juhas - 18-01-2014 12:13

Elos szukam 2 starych gier
1.W ogóle nie pamiętam nazwy ale tak wybierało się kolor i było kilka miast na początku był ratusz gdzie stał król robiło się wojsko, budowało budynki i mury. Robiło się wojsko, broniło się lub atakowało inne miasta jak się zabiło króla to się ją przejmowało jak komputer ci zabił to przegrywałeś
wydaje mi się że wojsko się zaznaczało na zielono myszką i klikało się gdzie ma iść
Aha nie byli to żołnierze tylko hoplici łucznicy oszczepnicy itd.
Zauważyłem reklamę z obrazkiem z tej gry ale jak kliknąłem to przekierowywało do jakiegoś konkursu. Proszę wymieniać wszystkie propozycje.

2.Gra podobna jak feudalizm na wyspiegier kupywałeś wojsko napadałeś na zamki sterowałeś tylko sobą. Tam też miałeś miecze łuki itd. nie pistolety jak współcześnie.

DZIĘKUJE każda propozycja to reput


RE: Szukam 2 starych gier :D - bolo9797 - 18-01-2014 12:31

Hmm moze twierdza ??


RE: Szukam 2 starych gier :D - Ratchet - 18-01-2014 12:37

2. Mount & Blade?


RE: Szukam 2 starych gier :D - Qwik - 18-01-2014 12:43

1.Age of Empires?Heroes of Might and Magic?Settlers?


RE: Szukam 2 starych gier :D - Juhas - 18-01-2014 13:11

(18-01-2014 12:37)Ratchet napisał(a):  2. Mount & Blade?

(18-01-2014 12:43)Qwik napisał(a):  1.Age of Empires?Heroes of Might and Magic?Settlers?

Mount & Blade no tak wielkie dzięki
A pierwsza nie jestem pewien ale chyba właśnie Age of Empires dzięki lecą reputy Huh