Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PPA] Real content a prawo. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PPA] Real content a prawo. (/Temat-PPA-Real-content-a-prawo-83874)



[PPA] Real content a prawo. - sedor - 16-01-2014 22:23

Witam mordeczki! Lol

Jak wygląda sprawa zarabiania na real contencie?
Załóżmy, że będę trzymał pliki na zippyshare, a na hostingu PPA będzie do nich jedynie hasło - jestem wtedy czysty?

Serwer w PL czy lepiej za granicą mieć w takim przypadku?

Jak to dokładnie zrobić aby nikt, ani hosting na którym stoi strona, ani hosting PPA się nie mógł przyczepić. Bo zapewne strona będzie bardzo często zgłaszana. Jerk

Pozdrówki!


RE: [PPA] Real content a prawo. - Karczu - 16-01-2014 22:28

Jeżeli piracisz, to nikt nie da Ci złotej recepty co zrobić, aby "być czystym", bo tak po prostu się nie da.

Możesz się starać dążyć do "zbrodni doskonałej", ale tutaj sama definicja sugeruje, że nie otrzymasz gotowej recepty na forum w punktach, wraz z alibi i zapleczem prawnym czyszczącym Ci ręce Wink


RE: [PPA] Real content a prawo. - lolekxp - 17-01-2014 12:57

Niema sensu sie ładować, też myślałem żeby gry wrzucac np. Crysis 3 itp. i z hasłem do PPA ale to kopanie sobie dołka Smile też myslalem o hackach prawdziwych bo potrafilbym takowe do gier na andka zrobic czy do tych takich prostych jak cs 1.6 jeszcze ale znow sie boje ze np. taka firma jak zynga mi wytoczy sprawe kiedy wystawie dzialajacy generator diamentow do ich gier na ktorych oni glownie zarabiaja bo to glowny dochod z gry, takie moje zdanko na sprawe Wink


[PPA] Real content a prawo. - Artinesse - 28-02-2018 22:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.