Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WordPress co dalej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: WordPress co dalej? (/Temat-WordPress-co-dalej-83854)



WordPress co dalej? - Blubson - 16-01-2014 17:01

Jakiś czas temu mi padł blog na Blogspocie. Pech, tylko on zarabiał. Mam już domenę/hosting, WordPress zainstalowany, posty poprawione, napisane, wygląd bloga taki sam jak na Blogspocie. Tylko co teraz?. Poprzedni blog się sam wypozycjonował, ale ile to zajęło, nie mam pojęcia czy z WP tak samo będzie. Nie wiem jakich metod pozycjonowania użyć na takiego świeżego bloga, nie wiem co się sprawdzi. Potrzebował bym rady osoby co już to robiła. Nie chcę czegoś spieprzyć i być ukaranym przez Google.


RE: WordPress co dalej? - Mafiozo19990 - 16-01-2014 17:39

Przede wszystkim nie kopiuj treści od konkurencji. Twórz własną. Pisz posty w oparciu o wtyczkę SEO By Yoast, szukaj dobrych backlinków PR2+ i dodawaj tam swoje stroną. Co jakiś czas pinguj posty. Udzielaj się na forach związanych z tematyką Twoich niszy. Poczytaj o pozycjonowaniu.


RE: WordPress co dalej? - Blubson - 16-01-2014 19:40

(16-01-2014 17:39)Mafiozo19990 napisał(a):  Przede wszystkim nie kopiuj treści od konkurencji. Twórz własną. Pisz posty w oparciu o wtyczkę SEO By Yoast, szukaj dobrych backlinków PR2+ i dodawaj tam swoje stroną. Co jakiś czas pinguj posty. Udzielaj się na forach związanych z tematyką Twoich niszy. Poczytaj o pozycjonowaniu.

Treść sam wymyślam, wtyczka jest, ale się przyczepił do 3 rzeczy, nie mogę tego poprawić. No właśnie dobrych backlinków powyżej pr2, chodzi o katalogi seo z pagerank powyżej 2?, mogą być darmowe?
A do pingowania nada się to?
http://www.pingbomb.com/
Może na początek na Facebooku coś pisać?


RE: WordPress co dalej? - toonwie - 21-01-2014 00:04

Staraj się dodawać codziennie posty Smile