Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak generować ruch na stronie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jak generować ruch na stronie ? (/Temat-Jak-generowac-ruch-na-stronie-83764)

Strony: 1 2


Jak generować ruch na stronie ? - TheGleeMat - 14-01-2014 23:58

Witam. Chciałbym się spytać czy macie jakieś sposoby, by generować ruch na stronie, przy jak najmniejszym wkładzie pieniężnym, a najlepiej przy zerowym ? Smile


RE: Jak generować ruch na stronie ? - m4t0sh - 15-01-2014 19:04

jest tak stronka wysypisko.eu ale chyba nie można już kupować kodów z punktami
kiedyś wygenerowałem ruch prawie 2k online Big Grin


RE: Jak generować ruch na stronie ? - TheGleeMat - 15-01-2014 21:46

Dzięki, za pomoc Smile


RE: Jak generować ruch na stronie ? - TheGleeMat - 09-03-2014 21:05

@odświeżam

Czy wie jak dobrze wypozycjonować stronę i zwiększyć na niej ruch ?


RE: Jak generować ruch na stronie ? - Qwik - 09-03-2014 21:06

Optymalizując stronę i zdobywając backlinki.


RE: Jak generować ruch na stronie ? - Szaman1644 - 09-03-2014 21:08

10khits.com była dobra stronka, ale teraz jakoś słabo generuje ruch, ale na dobry początek można spróbować Smile


RE: Jak generować ruch na stronie ? - GoodLecki - 10-03-2014 11:31

Umieszczając linki w takich miejscach gdzie jest ruch najlepiej zbliżony do tematyki naszej www jeśli chcesz mieć z tego ruchu zysk.
Mając nowy serwis PPA gdzie osiągniesz więcej reffów i duży współczynnik konwersji promując na zarabiam.com czy forumsamochodowe.pl. W realu otwierając sklep na rynku w Krakowie czy na jakimś zad.. Tutaj to tak samo działa Smile
Gdzie szukać ruchu ? FP, Blogi. Fora i wszędzie tam gdzie są skupiska ludzi , strony żyją. O generatorach ruchu i wszelkich stronkach generujących taki zapomnij , nie dal że nie pomoże to jeszcze może zaszkodzić stronie nawet w niektórych przypadkach. To nie YT Big Grin (choć robie pewne testy obecnie, pakuje setki filmów na dziesiątki kont youtube , podkręcam je generatorami ruchu i kieruje ruch na zalecze lub filtruje przez web2.0 zobaczymy o z tego wyjdzieBig Grin
Po za tym są podzielone zdania jaki wpływ ma ruch na stronie na pozycje w serpach, ja uważam że ma bynajmniej u tych co maja GW czy GA na swoich stronkach jednak wielu wątpi w to.
Gdybyś był w stanie zainwestować w stronę to polecam reklamy na stronach konkurencji ,G.Ad, marketing szeptany lub po prostu inwestycja w seo Big Grin
Jeszcze raz uczulam daj se spokój z tymi generatorami ruchu albo wygospodaruj hajs na inwestycje albo wygospodaruj czas na na nauke . Inaczej tego nie przeskoczysz i będziesz kombinował z wszelkimi darmowymi metodami tracąc mnóstwo czasu a zarabiając grosze.Jak już zdobędziesz trochę wiedzy to się nauczysz wykorzystywać darmowe metody Smile

Za darmo to możesz liczyć na szczęście co najwyżej Big Grin
PS. Najlepszym wyjściem jest stworzenie strony z czymś czego jeszcze nie ma czyli dobry pomysł a ludzie sami przyjdą i zaczną linkować cię Big Grin


RE: Jak generować ruch na stronie ? - TheGleeMat - 03-05-2014 20:08

Dziękuje bardzo za obszerną wypowiedź, bardzo ułatwiła i rozjaśniła mi sprawę teraz już powoli wiem co mam robić chcę poświęcić czas na naukę SEO Smile sądzę, że to jest największy i najlepszy klucz do sukcesu podczas generowania ruchu .


RE: Jak generować ruch na stronie ? - RafalG - 06-05-2014 07:49

najlepszym sposobem na generowanie ruchu to oczywiście dobrze wypozycjonować stronę. Do tego możemy zając się niewidocznym marketingiem czyli umieścić sygnaturkę i komentować na forach lub blogach tematycznych. Do tego możemy w dużym stopniu wykorzystać media społecznościowe skąd również możemy zdobyć pokaźny ruch. najbardziej skopiłbym się jednak na wypozycjonowaniu stronki, kilka informacji na temat seo znajdziesz na: http://przewagawbiznesie.com.pl/seo/

Mamy jeszcze płatne metody takie jak reklamy google AdWords, reklamy na faceboooku, youtube czy AdTaily.


RE: Jak generować ruch na stronie ? - witokrk - 06-05-2014 17:09

Moim zdaniem dobrze sprawdza się komentowanie na forach i cudzych blogach. W taki sposób jesteś w stanie wygenerować jakiś traffic - oczywiście miejsca gdzie komentujesz same w sobie muszą mieć bardzo duży ruch.