Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Male zmiany w dziale Giełda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Male zmiany w dziale Giełda (/Temat-Male-zmiany-w-dziale-Gielda-83677)



Male zmiany w dziale Giełda - Stem - 13-01-2014 18:56

Jak spoglądam na dział giełda to aż nie chce się tam zamieszczać swojego ogłoszenia bo w rzeczywistości i tak nie ma szans na to, że odczyta je potencjalny kupiec Smile

Dlaczego tak uważam ? A dlatego, że jest tam baaardzo mocny spam wynikający, że sprzedaży 1 "przedmiotu" ... Jakiego ? A oczywiście Fanpage !

3/4 postów w tym oto dziale jest typu " Sprzedam Fanpage XX Fanów"

Jest to moim zdaniem bardzo męczące i niewygodne , gdy chcemy sprzedać konkretną usługę lub przedmiot to nasz post średnio po 1-2h i tak zostaje przykryty poprzez spam w tematach o sprzedaży fanpage typu " Prosze o link"

Tak jest każdego dnia, każdego dnia napływa X nowych tematów dotyczących wyłącznie tego samego !

I nie, nie jestem osobą, która nagle się popłakała bo mój post został przykryty innymi ofertami dzięki czemu nie udało mi się czegoś sprzedać . Po prostu bardzo mnie to irytuje od dłuższego czasu .

Uważam, że powinien powstać osobny dział ewentualny poddział w dziale Giełda o nazwie coś w stylu " Handel Fanpage "

Za post dotyczący sprzedaży / zakupu w dziale Sprzedam / Kupie odpowiednia ilość procentowa warna, a temat w koszu. Wszelkie tematy dotyczące sprzedaży czy też ewentualnie zakupu fanpage powinny znajdować się w swoim dziale.

Byłoby się zdecydowanie łatwiej ogarnąć ludziom, którzy szukają lub wystawiają coś na sprzedaż normlanego oraz także potencjalnym zainteresowanym kupcom fanpage, gdyż mieli by na tacy wyłożone oferty .

W temacie powinien się tam znajdować wzór wystawienie przedmiotu np.
" Nazwa Fanpage "
" Tematyka "
" Ilość Fanów "
" Screen Statystyk "
" Link "

Oczywiście to już taka tylko sugestia do ustalenia bardziej profesjonalnie


RE: Male zmiany w dziale Giełda - DajSeWycisk - 14-01-2014 12:28

no zauwazylem to
prawie same fanpagi do sprzedania lub reklamy na nich
przydalo by sie zalozyc odzielny dzial


RE: Male zmiany w dziale Giełda - piotrekprorok - 14-01-2014 12:32

Słuszna uwaga autora tematu Smile również jestem za tym Smile