Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl (/Temat-Wasze-zarobki-w-PP-Eforsa-pl-83650)



RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - polokk - 17-12-2015 20:58

Ja od tego czasu wczoraj co pisałem o 10 leadach to dużo się nie zmieniło - wpadły jeszcze 3- ale tak manewrowałem tymi stawkami, że sam nie wiem ile za 6,50 a ile za 9 - ogólnie 13 leadów było - 90,50 - od czasu jak znowu zacząłem to chyba rekordowo : )

Dzisiaj 9 leadów zarobione 73,50 wyświetleń chyba około 130 ale od około 80 miałem te leady już ... około bo rozpromowałem troche na spamie inny program i nabił mi wyświetleń ogółnych do 300 gdzieś, ale niestety zero konwersji ;P No ale to takie kopiuj wklej bez polotu było i zainteresowanie nie było aż takie by podać numer tel lub wysłać sms - moze jakbym to wrzucił w download byłoby inaczej - nie wyszło trudno.

Ogolnie co do rozpisania się to ja tam nic nie mam, sam się lubię nieraz rozpisać jak można zobaczyć po postach, z resztą od tego to forum jest Smile ogólnie rzecz biorąc, choć nie ma aż takich kokosów jakie bym chciał osiągać, to jakby takie się utrzymywały -70-100zł dziennie do końca miesiąca to byłbym zadowolony w stu procentach ... no dobra 99,9% bo zawsze ten niedosyt, który podejrzewam, by był wciąż, nawet jakbym podwoił czy potroił dzienny zysk Tongue


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 02-03-2016 10:16

[Obrazek: 5ec501c7bbbe4.png]
Nie ma tragedii i powoli wracamy do gry.. dzisiaj się zwraca za wczoraj Big Grin.
W ogóle chciałbym mieć taką konwersje przez cały dzień jak dzisiaj z rana.

@edit 11:54
[Obrazek: 3ebcc15ac8cc5.png]
Stawiam na zaległe leady, bo jakoś nie wierze, że może być aż taki szczęśliwy dzień. Mimo, że w Premium SMS, PPA i CPA często dniówka zależy od szczęścia, to chyba pierwszy raz widzę u siebie 19% CR.
A jeżeli, to nie są zaległe, to już mogę się szykować na minimum 1 atak DDOS na moją stronę.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 03-03-2016 12:04

[Obrazek: b331246f2591f.png]
Wczoraj pobity rekord dniówki Smile. Ostatni rekord o ile dobrze pamiętam był 180-190zł.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - lukjas85 - 03-03-2016 22:00

a cożto za drobneHuh


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Xevik - 06-03-2016 14:41

(03-03-2016 22:00)lukjas85 napisał(a):  a cożto za drobneHuh
Opluł Jerk2

[Obrazek: 166d9314a7374.png]
Taką eforse lubię ^^.


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - id-user - 11-04-2016 08:02

No mam to co chciałem Big Grin
Na samym początku musiałem spędzać po 10 godzin dziennie (pierwszy tydzień).
Potem wpadłem na kilka znakomitych pomysłów i teraz praktycznie 5 min dziennie + obserwacja Wink
Zarabiałem na samym początku na HC gdzie zarobiłem 3500zł w 12 dni, kupiłem lapka aby móc wszystko robić poza domem
w wolnych chwilach Wink
Obecnie zarabiam na eForsa od grudnia (parę złotych na dzień), opatentowałem swoją niszę i wszystkie rzeczy, które są mi w tym potrzebne.
Mam 19 lat (rocznik 97) i zbieram na leczenia choroby ojca Smile

[Obrazek: rachunek.jpg]

[Obrazek: rachunek2.jpg]


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - eforsa - 11-04-2016 11:49

Gratulacje i powodzenia w dalszych zarobkach!


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - adsensiak - 01-08-2016 13:13

Czemu temat tak ucichł? Big Grin Działał na mnie motywująco Wink


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - polokk - 23-09-2016 14:44

Po zarobkach id-usera ludziom przestalo sie chcieć chwalić groszami hyh. Ja dzis zarobilem 0zl i 16 wyświetleń i mam dolka bo wczoraj specjalnie otworzyłem nowe konto w banku by sobie tam wyplacac pieniążki z eforsy. Trzeba sie zmobilizować i wymyślić nowa nisze, ktora da przynajmniej 2k miesięcznie, a pracując 12h dziennie ciężko to ogarnac, by nie siedziec drugie tyle przed kompem Sad


RE: Wasze zarobki w PP Eforsa.pl - Fejmster - 11-11-2016 20:15

[Obrazek: d631aa60591fe.png]
Zaczynam Big Grin