Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wykorzystalibyście konto FB z 5K znajomymi. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak wykorzystalibyście konto FB z 5K znajomymi. (/Temat-Jak-wykorzystalibyscie-konto-FB-z-5K-znajomymi-83497)



Jak wykorzystalibyście konto FB z 5K znajomymi. - Mkiyy - 10-01-2014 20:48

Witam wszystkich money earnerów Lol.
Zastanawiałem się ostatnio nad tym by stworzyć konto na fb, na które stale co pewien czas dodawałbym znajomych (ot. tak aby nie dostać bana) i po jakimś czasie nabić im 5k znajomych z PL lub USA (może będę prowadził naraz 2 konta fb).
Teraz pytanie do Was, gdybyście mieli takie konto, ja skupie się prawdopodobnie na fikcyjnym koncie z 'ładną' dziewczyną, ale po nabyciu 5k znajomych mogę zmienić imię i nazwisko (więc zdjęcia też), czy też nazwać swoje konto np. Win NewIpad G68001900(....).
Inaczej, jak byście wy wykorzystali potencjał takiego konta, pod PPA, PPD, może serwis typu fires z podstępem do 'filmiku' z udziałem fikcyjnej 'dziewczyny'?
Czekam na wasze wypowiedzi Smile.


RE: Jak wykorzystalibyście konto FB z 5K znajomymi. - MrGabor - 11-01-2014 14:45

Opcja z filmikiem bardzo korzystna,tylko jeśli chodzi o zagraniczną publikę-jedynie przez serwisy typu firecash przejdzie.Aczkolwiek to i tak najlepsza z tych,które podałeś.

Opcja z "wygraj costam costam" musiałaby być uwiarygodniona dowodami,trochę czasochłonne Wink