Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania (/Temat-Greenzoner-com-Zapraszam-Mistrzow-Polecania-8331)

Strony: 1 2


Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - polakos - 07-06-2010 23:23

Witam tworzę ten temat o nowym serwisie z nagrodami. Mam nadzieję że w wprowadzą reflinki to dodam do tego tematu Smile

A więc do rzeczy.



Chodzi mi o greenzoner.com

ZAPROSZENIA NA GG 8473373
24/h



UWAGA:
MAM NA SPRZEDAŻ DOMENĘ
http://www.greenzoner.pl

POWAŻNE OFERTY NA PW


[Obrazek: greenzoner3.jpg]


Strona ta jest absolutnie nową w sieci. Z tego co się orjentuję to do 2 miesięcy serwis ma być dostępny w 5 językach w tym Polski


[Obrazek: greenzoner.png]

[Obrazek: greenzoner2.png]

W serwisie zbieramy tkz EEP

Na razie aby zapisać się do Greenzoner.com TRZEBA mieć zaproszenie.


W serwisie jest jest Limit Zaproszeń.
Aktualnie mam 30/30 zaproszeń


[Obrazek: greenzoner4.png]

Szukam naprawdę aktywnych osób.
Każda osoba musi wysłać 30 poprawnych zaproszeń do innych osób Smile Wtedy ja także dostanę punkty.

Tak więc Proszę zgłaszać swoje kandydatury. Im więcej dasz screenów
z konkursów, serwisów, pkt które masz Ponad normę, Miejsca w Rankingu, Będziesz miał większą szansę na otrzymanie Zaproszenia

Jeśli chcesz Zaproszenie napisz na PW
Podając swoje osiągnięcia w polecaniu oraz e-mail

Pisać Tylko poważne osoby. Mistrzowie Polecania




ZAMIESZCZAM OFICJALNE FAQ

What is EEP?

EEP stands for EcoEnergyPoints (Green Energy Points), points you receive for performing tasks on GreenZoner.com

What can I get for EEP?

As soon as we reach expected number of users, we?re going to run projects where you will be able to receive gifts.

Why the name GreenZoner?

GreenZoner lets you receive gifts for carrying out tasks of ecological and scientific nature. Additionally, for bigger events, we?re going to plant trees and make the world greener.

What is the gzTime and gzDay?

Wherever you live in real world, gzDay and gzTime is same for you and all others members of GreenZoner community. gzDay is counted from first day of GreenZoner World existence.


RE: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - karol994 - 08-06-2010 15:51

Kto chce zapro pisać na gg 7907963 jestem niewidoczny


RE: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - Lockerzowo - 08-06-2010 16:34

Rozdam zaproszenia w 3 minuty, pw!


RE: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - Friktus - 08-06-2010 19:07

no no nic e


RE: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - Shaiders - 08-06-2010 19:20

Napisz na PW lub 11929087 ! !!!!

Wyślę zaproszenie !


RE: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - Oliwer0076 - 08-06-2010 19:43

Napisz PW lub e-mail [email protected] albo gg 868196

Wysyłam 100% pewne!


RE: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - Ryba12 - 08-06-2010 19:47

Czekam na jezyk polski Smile


RE: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - MR_WHITE - 08-06-2010 20:00

Bardzo Szybkie 24/h
GG: "21831863"
Bądź Pw Wink


RE: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - pespe - 08-06-2010 20:36

kto chce zapro pisac pw albo gg 3837143 odrazu wysylam


RE: Greenzoner.com -) Zapraszam Mistrzów Polecania - kuzara - 08-06-2010 21:56

Pisac na 4611251 !!! Wysylam zaproszenia w sekunde! Czasami niewidoczny!!! 24/7 !!!! PISAC!