Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Polika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Typy Polika (/Temat-Typy-Polika-83291)

Strony: 1 2


Typy Polika - polik95 - 07-01-2014 14:58

Tak więc i ja postanowiłem zacząć umieszczać swoje typy na forum.
Wczoraj 30zł wpłaciłem na betsson i już mam 59zł
1. Rayo Vallecano - Villarreal
1.98
Wygrany


Na dziś z nożnej to
Sunderland - Manchester United :
typ 2
Może i United nie gra jakoś świetnie po odejściu Fergusona, ale dziś powinni wygrać, wracają po kontuzjach ważni dla United gracze. "Moyes potwierdził gotowość Rooneya, Vidica, Carricka, Evry i De Gei na jutrzejszy mecz w CoC". Tak więc myślę, że wygrają, bo będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony.

Drugi mecz na dziś to:
Valencia - Atletico Madrid
typ 2
Co tu dużo mówić Atletico jest w świetnej formie ogrywają każdego, mają taki sam bilans jak Barcelona. Oczywiście Valencia też nie jest słaba, wygrała swój mecz w la lidze, ale myślę że Atletico dziś wygra.


RE: Typy Polika - m4rcin93 - 07-01-2014 15:02

Polik pali typy.
Stawiać na nie, to jak skoczyć z mostu Lol


RE: Typy Polika - polik95 - 07-01-2014 15:12

(07-01-2014 15:02)m4rcin93 napisał(a):  Polik pali typy.
Stawiać na nie, to jak skoczyć z mostu Lol
To było kiedyś Big Grin
P.S. Nie pisz bo spam robisz zbędny :|


RE: Typy Polika - Xullrae - 07-01-2014 16:51

Zgadzam się obydwoma(?) typami, miło zobaczyć kogoś kto też stawia piłkę nożną i mam nadzieję że będziesz stawiał regularnie. Big Grin
Powodzenia.


RE: Typy Polika - Roxi5017 - 07-01-2014 16:54

Do czasu aż wszystkiego nie przegra, będę obserwować. Jerk


RE: Typy Polika - sebens - 07-01-2014 18:41

Wczoraj też postawiłem na Villareal tylko po kursie 2,15 i za 200zł. Osobiście oglądałem ten mecz i powiem tak: dziwnie się na niego patrzyło, Vallecano grało a Villareal strzelało ;D nie wspominając o posiadaniu piłki 71% gospodarzy ;D Dzisiaj myślałem podobnie jak Ty, lecz zrezygnowałem z Atletico i postawiłem tylko na Manu za 280zł,

życzę powodzenia i jak największych wygranych


RE: Typy Polika - Damkofr - 07-01-2014 20:48

tylko nie wiem czy ten capital one to jest tak wazny dla united bo przeciez oni walcza w lidze o dobra pozycje by hrac w pucharach.

copa del rey to juz cos innego i dla mnie ten typ to pewniak.


Odp: Typy Polika - Xullrae - 07-01-2014 20:50

@sebens Atletico pewniejsze wedlug mnie, ale moge sie mylic.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Typy Polika - polik95 - 07-01-2014 22:41

(07-01-2014 20:50)Xullrae napisał(a):  @sebens Atletico pewniejsze wedlug mnie, ale moge sie mylic.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2

No niestety United dziś mnie zawiodło na całej linii, no cóż to nie ich sezon :| Nosz kurde co za pech Valencia strzela na 1:1 w 93 minucie facepalm Jednak według przysłowia. Pucharów się nie typuje, tak też uczynie i więcej nie daje na mecze pucharowe :|


RE: Typy Polika - m4rcin93 - 07-01-2014 23:57

A nie mówiłem. Jerk2