Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Dział Dla CPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowy Dział Dla CPA (/Temat-Nowy-Dzial-Dla-CPA-83271)

Strony: 1 2


RE: Nowy Dział Dla CPA - AnnaKa - 07-01-2014 23:18

Fakt mi chodziło również o to by większe serwisy miały swój dział teraz już rozumiem na jakiej zasadzie to działa ale również chodziło mi o to by uploading nie był samym uploadingiem ponieważ ja osobiście zarabiając na CPA nie kieruję się uploadem. Wystarczy dopisać chociaż te ''Uploading i CPA" i będzie lepiej Smile Chodzi tylko o to by lepiej się to kojarzyło .


RE: Nowy Dział Dla CPA - Admin - 08-01-2014 09:35

Czyli sama kosmetyka, opis działu został zmieniony by nie był utożsamiany z samym PPA na "Dział poświęcony Uploadowi i nie tylko, znajdziesz tu bazę informacji na temat serwisów PPA/CPA oraz PPD".
Sam dział CPA jest średnio rozwinięty przy pozostałych działach jakie znajdują się na forum, może kiedyś pojawi się nowa kategoria, jednak na dzień dzisiejszy na pewno nie.


RE: Nowy Dział Dla CPA - AnnaKa - 08-01-2014 09:51

W takim razie temat można zamknąć Smile


Nowy Dział Dla CPA - Admin - 08-01-2014 09:52

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.