Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie dt. u2views - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie dt. u2views (/Temat-Pytanie-dt-u2views-83111)



Pytanie dt. u2views - TastemanPL - 05-01-2014 12:14

Witam mam kilka pytań. Chcę dać 250 viewsów i wyświetla mi się cena 750 credits. Ale po dodaniu odbiera mi z konta ok. 300 credits. Pierwsze pytanie: Ile kosztują viewsy? Drugie czemu po upływie 1,5 do 2h od wykupienia żadne wyświetlenia nie zasiliły mojego filmu?


RE: Pytanie dt. u2views - dondoonsie - 05-01-2014 13:56

Ja też mam pytanie.

Dlaczego w u2bviews na zielono świeci mi się np Subscribe Like Favourite oraz Logged In przy jednym filmiku

a dostanę tylko +2 punkty a nie +4 ?
[Obrazek: 2m2gjyt.jpg]


RE: Pytanie dt. u2views - flown - 05-01-2014 14:20

Mi od ostatniej aktualizacji U2Bviews w ogóle sie nie uruchamia Sad

@btw
z czego powinienem korzystac do nabijania wyswietlen, dopóki tego nie naprawię ? SYV odpada Sad


RE: Pytanie dt. u2views - TastemanPL - 05-01-2014 15:01

EnhanceViews - Nie działa w wyświetleniach i komentarzach
U2bviews - Mi nie nabija wyświetleń lajków nie wiem
SYV - Ograniczenie 100 credits ;/


RE: Pytanie dt. u2views - Bolt - 05-01-2014 15:05

@[TastemanPL] No to poczekaj aż filmik wejdzie w obieg, jak jutro nie będzie viewsów to się możesz martwić, w syvie też raz dziennie dodaje i nikt z tego powodu awantury nie robi. Co do 750 kredytów to może po prostu bierzesz "fast views" które są 3 razy droższe. Natomiast co do tego zabierania ok 300 kredytów to może dodajesz jakieś komentarze które kosztują 3 kredyty za każdy

@[dondoonsie] nie wpadłeś na to że gość dał już kiedyś jakieś swoje video w obieg i automatycznie odpada ci możliwość np subskrypcji? Tongue


RE: Pytanie dt. u2views - dondoonsie - 05-01-2014 15:50

(05-01-2014 15:05)Bolt napisał(a):  @[dondoonsie] nie wpadłeś na to że gość dał już kiedyś jakieś swoje video w obieg i automatycznie odpada ci możliwość np subskrypcji? Tongue

Ty faktycznie, bo jeżeli użyję innego konta (nowego) youtube to wtedy nabija tyle punktów co trzeba. Dzięki bardzo.
Wychodzi na to że trzeba zmieniać konta yt w u2bviews np raz na tydzień.
Reput leci


RE: Pytanie dt. u2views - TastemanPL - 05-01-2014 19:05

(05-01-2014 15:05)Bolt napisał(a):  @[TastemanPL] No to poczekaj aż filmik wejdzie w obieg, jak jutro nie będzie viewsów to się możesz martwić, w syvie też raz dziennie dodaje i nikt z tego powodu awantury nie robi. Co do 750 kredytów to może po prostu bierzesz "fast views" które są 3 razy droższe. Natomiast co do tego zabierania ok 300 kredytów to może dodajesz jakieś komentarze które kosztują 3 kredyty za każdy

@[dondoonsie] nie wpadłeś na to że gość dał już kiedyś jakieś swoje video w obieg i automatycznie odpada ci możliwość np subskrypcji? Tongue
Bolt bo ja dodawałem w programie U2Bviews i tam nie było zwykłych viewsów. Na stronie za to trochę tego nie ogarniam jest taka rubryka Views to assign : i gdy np. dodam 50 to otrzymam 50 viewsów? A gdy zaznaczę także videolike to także dostanę 50 like?


RE: Pytanie dt. u2views - casualsprojects - 05-01-2014 20:15

są zwykłe viewsy w programie Wink
http://scr.hu/0ke/lkz3i
ustawiasz ilość viewsów jaką chcesz ( min. 250) i po prostu dajesz add video, nic więcej nie zaznaczasz itp. jak chcesz zwykłe viewsy.
Wtedy kosztuje 1 views = 1 kredyt


RE: Pytanie dt. u2views - TastemanPL - 06-01-2014 18:19

No i żadne viewsy nie doszły o co chodzi?


Pytanie dt. u2views - Artinesse - 28-02-2018 22:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.