Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
reputacja - limit - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: reputacja - limit (/Temat-reputacja-limit-83067)



reputacja - limit - Pawlak093 - 04-01-2014 16:56

Błąd

Wykorzystano już dzienny limit punktów reputacji do przyznania.

[Zamknij okno]


Takie okno wyskakuje gdy chce kliknąć REPUTACJA na dole pod postem Tongue A + te pod avatarem działają ;d


RE: reputacja - limit - Admin - 04-01-2014 20:26

To nie błąd, najwyraźniej wykorzystałeś limit.


RE: reputacja - limit - Pawlak093 - 04-01-2014 21:02

Ja dziennie dodaje po 5-8 reputacji Tongue

Mogę dawać reputacje dalej (tu pod avatarem) nie mam limitów, a gdy chcę dać w tym drugim miejscu (gdzie neutralna reputacja) to wyskakuje limit Tongue Więc chyba coś tu nie tak


RE: reputacja - limit - scriss - 05-01-2014 11:25

Ja nie rozumiem po co tu jest "Reputacja" skoro to jest sztucznie nabijane.


RE: reputacja - limit - poczmail - 05-01-2014 15:02

(05-01-2014 11:25)scriss napisał(a):  Ja nie rozumiem po co tu jest "Reputacja" skoro to jest sztucznie nabijane.

I może jeszcze masz do tego bota, co? facepalm

A jeśli chodzi Ci o dział 'refback za reputy' to wiedz, że jednak musisz wykonać jakąś przysługę (najczęściej klik), by dostać +1, więc to raczej ze sztucznego automatu nie leci. Natomiast owszem, łatwo jest nabić sporo reputów w tamtym dziale, niemniej jednak przy różnych okazjach (np. rekrutacji do Elity) administracja określa ich wartość i pochodzenie, więc to nabijanie przydaje się bardziej do fajnego wyglądu w statystykach, niż rzeczywistego przełożenia w praktyce. Tongue