Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpośrednie okno gateway - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Bezpośrednie okno gateway (/Temat-Bezposrednie-okno-gateway-82996)

Strony: 1 2


RE: Bezpośrednie okno gateway - Lukasz36016 - 03-01-2014 15:51

(03-01-2014 15:50)rozekrr napisał(a):  Zastanów się o czym Ty sam już piszesz, raz jest to html, innym razem blogger. Wyżej podałem Ci link a admin nawet zacytował co masz wykonać, jeżeli zrobisz to dobrze to zadziała na 100%, innej opcji nie ma Smile

Blogger obsługuje HTML. Logiczne


RE: Bezpośrednie okno gateway - rozekrr - 03-01-2014 15:54

To jest bardzo logiczne, ale robisz to na ogólnym blogu czy tylko na jednej stronie w bloggerze w html?


RE: Bezpośrednie okno gateway - Lukasz36016 - 03-01-2014 15:55

Blog ma tylko 1 Stronę.


RE: Bezpośrednie okno gateway - rozekrr - 03-01-2014 15:58

Nie jedną stronę tylko ma stronę główną i podstrony.
Odpowiedź miałeś już nie raz podaną:
Cytat:Wklej kod poniżej na każdej stronie do zablokowania Uwaga! Nie umieszczaj kodu w głównych częściach strony jak nagłówki bądź stopki. Zalecamy wklejenie kodu w treść artykułu. Zwróć jednak uwagę, aby ta część w która wkleisz nie była prezentowana na innych stronach, np. w formie skrótu. W Wordpress upewnij się, że kod jest umieszczony za znacznikiem <--More-->

Nie prościej zrobić aby gateway otwierał się po kliknięciu w link albo w grafikę?


RE: Bezpośrednie okno gateway - Lukasz36016 - 03-01-2014 16:03

Wywaliłem podstrony, chcę by blog miał tylko jedną główną stronę. Ale po wklejeniu kodu pomiędzy heady nic mi nie dało

Niech ktoś mi pokaże jak powinien wyglądać prawidłowo wykonany gateway
Ja wklejam taki jaki jest tam opisany:
Kod:
<span id="highcash_onload_gateway" title="x4k8p5j3a"
            style="display: none">OnLoad Gateway</span>
Może źle to robię


RE: Bezpośrednie okno gateway - rozekrr - 04-01-2014 08:15

Czytanie ze zrozumieniem się czyta po raz kolejny, przecież sam admin i ja tłuczemy Ci to, nie masz wstawiać tego w head tylko w treści artykułu
"Nie umieszczaj kodu w głównych częściach strony jak nagłówki bądź stopki. Zalecamy wklejenie kodu w treść artykułu."

Na 1 stronie tematu podany link z małym faq, wszystko napisane, ba! nawet zacytowane, wystarczy tylko dobrze czytać.


RE: Bezpośrednie okno gateway - Lukasz36016 - 04-01-2014 08:40

(04-01-2014 08:15)rozekrr napisał(a):  Czytanie ze zrozumieniem się czyta po raz kolejny, przecież sam admin i ja tłuczemy Ci to, nie masz wstawiać tego w head tylko w treści artykułu
"Nie umieszczaj kodu w głównych częściach strony jak nagłówki bądź stopki. Zalecamy wklejenie kodu w treść artykułu."

Na 1 stronie tematu podany link z małym faq, wszystko napisane, ba! nawet zacytowane, wystarczy tylko dobrze czytać.

Nie jestem aż takim imbecylem i wklejam w treść artykułu, tak dokładnie jak to jest opisane. Sorki


RE: Bezpośrednie okno gateway - rozekrr - 04-01-2014 09:12

Napisz do mnie na email dostępny w moim podpisie, zaradzimy sprawie, bo pisanie bez widzenia sytuacji nie jest kompatybilne z pomocą Wink