Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpośrednie okno gateway - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Bezpośrednie okno gateway (/Temat-Bezposrednie-okno-gateway-82996)

Strony: 1 2


Bezpośrednie okno gateway - Lukasz36016 - 03-01-2014 15:19

Witam

Zapewne ten temat był, ale nie wiem jak to się nazywa i jak to wyszukać by uzyskać odpowiedź. A mianowicie chodzi mi o:

Załóżmy że strona zawiera treści które chce ktoś przeczytać, ale chcę by po wejściu na stronę od razu wyskakiwało okno Gateway w którym trzeba wypełnić subskrybcję by móc swobodnie oglądać stronę. Bez pobierania plików.
Skąd wziąć niezbędny skrypt który spięty jest z moim kontem HC?

Liczę na pomoc


RE: Bezpośrednie okno gateway - patryk0407 - 03-01-2014 15:24

jeśli chcesz odrazu po wejściu na stronę gateway to wejdź w kod strony i wrzuć gateway pomiędzy znaczniki [HEAD][/HEAD]
A gateway weź od siebie z konta na HC Smile


RE: Bezpośrednie okno gateway - HighCash.org - 03-01-2014 15:25

Lukasz36016 - Narzędzia -> Gateway -> drugi kod Gatewaya (a powyżej niego opis jak go zastosować) :-)


RE: Bezpośrednie okno gateway - Lukasz36016 - 03-01-2014 15:31

W HTML na początku artykułu to umieścić?


RE: Bezpośrednie okno gateway - rozekrr - 03-01-2014 15:34

Pomiędzy <head>kod</head> wszystko przecież masz opisane w zakładce którą wyżej podało HC.


RE: Bezpośrednie okno gateway - Lukasz36016 - 03-01-2014 15:37

Tak, tylko po dodaniu w tagach HEAD żadne okienko nie wyskakuje po odświeżeniu strony.

w bloggerze z dodanego gadżetu HTML


RE: Bezpośrednie okno gateway - rozekrr - 03-01-2014 15:41

Wejdź tutaj https://www.highcash.org/gaius/index.html i zrób tak jak masz opisane w 2 tabelce nad informacjami (patrząc od dołu). Będzie działało.


RE: Bezpośrednie okno gateway - HighCash.org - 03-01-2014 15:43

Lukasz36016 - Wszystko jest dokładnie opisane: "Wklej kod poniżej na każdej stronie do zablokowania Uwaga! Nie umieszczaj kodu w głównych częściach strony jak nagłówki bądź stopki. Zalecamy wklejenie kodu w treść artykułu. Zwróć jednak uwagę, aby ta część w która wkleisz nie była prezentowana na innych stronach, np. w formie skrótu. W Wordpress upewnij się, że kod jest umieszczony za znacznikiem <--More-->"


RE: Bezpośrednie okno gateway - Lukasz36016 - 03-01-2014 15:47

Gdziekolwiek na stronie w kodzie HTML bym to dodał czy na początku czy na końcu to stroi mi jakieś fochy i błędy.
W końcu się udało dodać bez błędu lecz nadal nic nie wyskakuje


RE: Bezpośrednie okno gateway - rozekrr - 03-01-2014 15:50

Zastanów się o czym Ty sam już piszesz, raz jest to html, innym razem blogger. Wyżej podałem Ci link a admin nawet zacytował co masz wykonać, jeżeli zrobisz to dobrze to zadziała na 100%, innej opcji nie ma Smile