Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: illysms (/Forum-illysms-382)
+---- Wątek: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! (/Temat-Opoznienia-w-wyplatach-wyjasnienie-82854)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - makingmoney - 02-01-2014 05:33

Ja nie mówię o tym, że nie odpisują (nie odpisują?), bo mój komentarz tyczy się tylko pierwszego postu, w którym administracja zapowiedziała spóźnione wypłaty. Innych postów nie czytałem bo nie musiałem.
Nie wiem jak jest teraz. Odnoszę się tylko do sytuacji, w których serwisy robią userów w ch*ja, puszczają im marną bajeczkę i chcą żebyśmy jeszcze przez te kilka dni za darmo dla nich robili:
"wracamy niebawem i nakopiemy dla ES!",
"jutro wyślemy kolejne 100 paczek",
"wypłaty będziemy stopniowo w najbliższych dniach realizowali"

Po takim tekście każdy powinien uznać serwis za skam i przestać na nim zarabiać. W pierwszej kolejności powinna zrobić to administracja, bo niektórzy nie potrafią samodzielnie myśleć i sugerują się tym, że serwisu nie ma jeszcze w scamie.


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - hunterpl444 - 02-01-2014 09:21

Ja na razie zarabiam u nich ale jeżeli dziś do 15 stej nic się nie zmieni z wypłatami przenoszę się do freebiza choć tam czekam na dwie wypłaty zobaczymy jak to bedzie


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - MankuT - 02-01-2014 11:26

(02-01-2014 09:21)hunterpl444 napisał(a):  Ja na razie zarabiam u nich ale jeżeli dziś do 15 stej nic się nie zmieni z wypłatami przenoszę się do freebiza choć tam czekam na dwie wypłaty zobaczymy jak to bedzie

To sobie zarabiaj tylko potem nie płacz, że Ci nie wypłacili.


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - hunterpl444 - 02-01-2014 11:40

Liczę się z tym że nie wypłacą dlatego do dzisiaj tam zarabiam chyba że coś się zmieni z wypłatami


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - daniel42na - 02-01-2014 12:09

MM idąc tym tokiem myślenia zdecyodwana większość serwisów które działają kilka lat conajmniej kilkakrotnie powinna leżeć w skamie.
Serwisy typu sms mają to do siebie że są jakie są, jeśli chcecie stabilnego zarobku to wybierzcie jakiś poważny serwis CPA, oferty są naprawde podobne, stawki dużo wyższe, konwersja nieco niższa ale wszystko się równoważy Wink


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - MankuT - 02-01-2014 12:09

Sesja przychodząca minęła. Nadal mnie ma pieniążków z poniedziałku tydzień temu Jerk2


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - Mikoszi - 02-01-2014 12:36

Cytat:Źle jest to wyliczone ponieważ leady zalicza dopiero po ściągnięciu kasy z konta i nie wypisaniu się prze godzinę. Ja wyżej to przeliczałem

Pieniądze są naliczane niezależnie od tego czy koleś ma kasę na koncie czy nie, wystarczy że się nie wypisze i mamy zaliczonego leada.


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - elo13 - 02-01-2014 12:39

Niemozliwe sesja minela a ja nie mam pueniedzy z poniedzialku tydzien temu. Pewnie illy pomylilo numer konta na poczcie i dojdzie za miesiac. Serio wyrzucenie dzialu to tak wiele?


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - hunterpl444 - 02-01-2014 13:13

chyba nic z tego nie będzie, statusy wypłat się nie zmieniły. Czy ktoś w tym tygodniu ma status zrealizowane ?


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - msz199 - 02-01-2014 13:24

Nie ma nawet zatwierdzone Smile