Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: illysms (/Forum-illysms-382)
+---- Wątek: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! (/Temat-Opoznienia-w-wyplatach-wyjasnienie-82854)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - koza09 - 01-01-2014 11:27

No to dlaczego mamy status wypłaty "Zrealizowana" skoro nie wysłaliście pieniędzy?
Pozdrawiam tych co zarabiają dalej Smile


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - freezea - 01-01-2014 12:07

(01-01-2014 11:27)koza09 napisał(a):  No to dlaczego mamy status wypłaty "Zrealizowana" skoro nie wysłaliście pieniędzy?
Pozdrawiam tych co zarabiają dalej Smile

Napisali ze beda wszystkie zlecone teraz stopniowo wyplacali,..


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - scriss - 01-01-2014 12:18

Przecież to jest EasySub v2 facepalm

Gratuluję wszystkim którzy zaczęli tam zarabiać Smile będziecie widzieli kasę jak świnia niebo.

Skoro oni piszą że mają na 6 użytkownikach 10 tyś straty to na całej ilości tych strat ile mają? będą wam wypłacać pieniądze z własnej kieszeni? beka


Tak po za tym nie rozumiem tego tematu... co kogo obchodzi czy wy macie na tym straty czy nie? to jest wasz biznes i sami go tworzyliście wliczając w to kalkulację zarobków a teraz strasznie piszecie że nie wypłaciliscie pieniędzy bo macie straty co jest jedynie wymówką która ma was "usprawiedliwiać" i odwlekać wypłaty? Trudno, to wy daliście dupy swoimi ruchami biznesowymi i to wy ponosicie za to odpowiedzialność więc żalcie się miedzy sobą a nie miedzy użytkownikami bo nikogo to nie obchodzi, użytkowników obchodzi to żebyście im wypłacili pieniądze..bo to narazie oni są stratni gdyż nie otrzymali ani 1 zł od was a wy kasę na koncie macie i nie robiąc wypłat jesteście na dużym +


Pozdro


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - hunterpl444 - 01-01-2014 12:32

Oj jestem w czołówce Big Grin Nie wierzę że macie takie straty wliczając to że przez dwa dni obserwowałem ile leadów trącę czyli zgodnie z tym co napisaliście użytkownicy którzy wypisali się z subskrypcji w ciągu godziny. Za to też macie kase my nie a jak 30 dziennie leadów odpada można sobie przeliczyć. dodatkowo nie chce mi się wierzyć że na każdym użytkowniku nie zarabiacie min 4-6 zł na czysto bo kiedyś doładuje sobie to konto i mu pobierze. Poczekam do jutra z wypłatami moim zdaniem to niedorzeczne bo leada zalicza po pobraniu kasy z konta i nie wypisaniu się przez godzinę. W moim przypadku po przeliczeniu 360 leadów x 2 zł minimum daje 720 zł za grudzień i na pewno część z tych użytkowników doładuje czy pobierze kolejną kasę plus część leadów które nie zalicza jest około 20 dziennie a pobiera kasę ,tylko użytkownik się wypisuje 20 x 2 = 40 co dziennie przez 15 dni jak u was zarabiam daje 600 zł dla was. Jeżeli się mylę poprawcie mnie!!! Przy okazji życzę wszystkim użytkownikom Szczęśliwego Nowego Roku i abyśmy w końcu doczekali się serwisu na Wysokim poziomie


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - szpilmen - 01-01-2014 12:35

Fires daje 4.50zł za leada + 10% od poleconych i ma takich sytuacji, więc jak to jest z Wami, wczoraj 30 leadów na lajcie, dopiero zaczynam promować a kolejny serwis się ze scamił.


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - sajmon1990 - 01-01-2014 13:42

Ja na doładowaniach nie zarabiam. Czy mogę spowdziewać się wypłat w tym tygodniu ?


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - freezea - 01-01-2014 13:43

Zlecilem wczoraj 260zl, narazie czekam zobaczymyWink <szpieg sms>


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - themate0 - 01-01-2014 14:05

Powiem wam z mojego doświadczenia jak to wygląda.
Zarabiałem przez 1 weekend na http://freehd.pl/
Zrobiłem przez weekend około 100 leadów, a zarobki wyglądały następująco:

2zł za każdą aktywacje
2zł za każdą przedłużona aktywacje w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 10.00 rano.

Myślę sobie: skoro każdy serwis tak zarabia i jest na + to dlaczego by to nie było opłacalne Smile


Teraz po tygodniu zarabiania sprawą wygląda inaczej:

z 100 aktywacji wypisało się około 60-70% osób, więc w poniedziałek miałem tylko 30 aktywacji, w środę około 20, a w piątek 15.
Teraz można powiedzieć, że z 100 aktywacji, aktualnie dochód mam z 10%

Więc nie jest tak kolorowo jak ludzie sobie myślą, połowa ludzi się automatycznie wypisuje z subskrypcji, nie dziwie się, że Illysms jest w plec płacąc ludziom za nic. Ktoś kto korzysta z darmowego doładowania lub bramki SMS na 99% nie ma pieniędzy na telefonie Smile


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - scriss - 01-01-2014 14:11

(01-01-2014 14:05)themate0 napisał(a):  Powiem wam z mojego doświadczenia jak to wygląda.
Zarabiałem przez 1 weekend na http://freehd.pl/
Zrobiłem przez weekend około 100 leadów, a zarobki wyglądały następująco:

2zł za każdą aktywacje
2zł za każdą przedłużona aktywacje w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 10.00 rano.

Myślę sobie: skoro każdy serwis tak zarabia i jest na + to dlaczego by to nie było opłacalne Smile


Teraz po tygodniu zarabiania sprawą wygląda inaczej:

z 100 aktywacji wypisało się około 60-70% osób, więc w poniedziałek miałem tylko 30 aktywacji, w środę około 20, a w piątek 15.
Teraz można powiedzieć, że z 100 aktywacji, aktualnie dochód mam z 10%

Więc nie jest tak kolorowo jak ludzie sobie myślą, połowa ludzi się automatycznie wypisuje z subskrypcji, nie dziwie się, że Illysms jest w plec płacąc ludziom za nic. Ktoś kto korzysta z darmowego doładowania lub bramki SMS na 99% nie ma pieniędzy na telefonie Smile

Własnie dlatego doładowania znikły z Fires.


RE: Opóźnienia w wypłatach - wyjaśnienie! - MankuT - 01-01-2014 14:14

Ja mam pytanie..

czemu kłamiecie, że wysłaliście pieniążki skoro tego nie zrobiliście ? jesteście więc i tak kłamcami lub oszustami.. jak wolicie