Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Perinstallbucks.com PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Perinstallbucks.com PPI (/Temat-Perinstallbucks-com-PPI-82793)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Perinstallbucks.com PPI - Vasaki - 27-10-2016 20:46

Co fakt to fakt, u mnie to wyglada tak ze poza ppi wpada jeszcze z CPM i kilku podobnych rzeczy wiec blokowanie wejscia na strony z ruchem 10k uv + odpada w przypadku cinstaller, na mikroniszach to fakt ze wypada lepiej Big Grin
Ale na multisite z wiekszym ruchem troche slabo mi wypada niestety Smile

Ale ciesze sie ze coraz wiecej ludzi zarabia znow na PPI ^^
Bo sa z tego pieniadze przyjaciele Big Grin


RE: Perinstallbucks.com PPI - WujRock - 28-10-2016 15:58

Potwierdzam, napisałem do nich na emaila odpisali po 2-4 godzinach, że kasa będzie dziś i dziś dostałem Wink


RE: Perinstallbucks.com PPI - full2000 - 12-11-2016 23:57


Małe sprostowanie do moich wszystkich wcześniejszych postów (w tym temacie). Ta informacja tyczy się przede wszystkim postów w których polecałem serwis PerInstallBucks (PIB). Informuję, że aktualnie STANOWCZO ODRADZAM TEN SERWIS. Kilkukrotne spadki stawek spowodowały że nie uznaję go za nawet trochę dobry serwis PPI. Zatem jaką konkurencję polecam? Moja odpowiedź jest dość prosta: CInstaller (kliknij tutaj po opis) - jest to sieć PPI z aktualnie najwyższymi stawkami jakie są oferowane na rynku PPI + przy większym ruchu istnieje możliwość negocjacji stawek na jeszcze wyższe! Smile




RE: Perinstallbucks.com PPI - Grubykesz - 13-11-2016 09:41

Jak dla mnie PerInstallBucks nadal jest dobrym programem, może i stawki obniżyli, ale ciągle daje zarobić i wypłacona gotówka zawsze jest na czas. Wink


RE: Perinstallbucks.com PPI - full2000 - 13-11-2016 18:17

(13-11-2016 09:41)Grubykesz napisał(a):  Jak dla mnie PerInstallBucks nadal jest dobrym programem, może i stawki obniżyli, ale ciągle daje zarobić i wypłacona gotówka zawsze jest na czas. Wink

@[Grubykesz],

a czy testowałeś jak u Ciebie wypada PerInstallBucks na tle CInstaller ?
Serio wypada lepiej? Trochę siedzę w PPI to jest to bardzo wątpliwe! Smile

Po tych kilkukrotnych spadkach stawek PerInstallBucks to Tragedia Smile
dlatego tak mnie dziwią osoby, które nadal pozostają w tym programie.


RE: Perinstallbucks.com PPI - Grubykesz - 13-11-2016 18:23

(13-11-2016 18:17)full2000 napisał(a):  
(13-11-2016 09:41)Grubykesz napisał(a):  Jak dla mnie PerInstallBucks nadal jest dobrym programem, może i stawki obniżyli, ale ciągle daje zarobić i wypłacona gotówka zawsze jest na czas. Wink

@[Grubykesz],

a czy testowałeś jak u Ciebie wypada PerInstallBucks na tle CInstaller ?
Serio wypada lepiej? Trochę siedzę w PPI to jest to bardzo wątpliwe! Smile

Po tych kilkukrotnych spadkach stawek PerInstallBucks to jakaś tragedia ! Smile
Dlatego zawsze dziwią mnie osoby, które decydują się na pozostanie w PIB...

Ja osobiście mam większość linków w Cinstaller, ale zostawiłem także kilka w PerInstallBucks i coś tam zawsze wpada - fakt faktem, że po obniżeniu stawek troszkę mniej, ale czasami wpadają pobrania z US za $1,2 i jest całkiem spoko. Ale jakbym miał wskazać jeden serwis, to na chwilę obecną lepszy jest Cinstaller. Wink


RE: Perinstallbucks.com PPI - full2000 - 13-11-2016 18:34

(13-11-2016 18:23)Grubykesz napisał(a):  ...
Ja osobiście mam większość linków w Cinstaller, ale zostawiłem także kilka w PerInstallBucks i coś tam zawsze wpada - fakt faktem, że po obniżeniu stawek troszkę mniej, ale czasami wpadają pobrania z US za $1,2 i jest całkiem spoko. Ale jakbym miał wskazać jeden serwis, to na chwilę obecną lepszy jest Cinstaller. Wink

@[Grubykesz], wielkie dzięki za feedback! Smile

Ja uważam podobnie - po prostu CInstaller stawkami i tym jak jest rozbudowany rozkłada swoją konkurencję na łopatki.

Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki tej świetnej metody zarabiania pieniędzy, jaką niewątpliwie jest Pay Per Install ! Smile


RE: Perinstallbucks.com PPI - Grubykesz - 13-11-2016 19:07

(13-11-2016 18:34)full2000 napisał(a):  
(13-11-2016 18:23)Grubykesz napisał(a):  ...
Ja osobiście mam większość linków w Cinstaller, ale zostawiłem także kilka w PerInstallBucks i coś tam zawsze wpada - fakt faktem, że po obniżeniu stawek troszkę mniej, ale czasami wpadają pobrania z US za $1,2 i jest całkiem spoko. Ale jakbym miał wskazać jeden serwis, to na chwilę obecną lepszy jest Cinstaller. Wink

@[Grubykesz], wielkie dzięki za feedback! Smile

Ja uważam podobnie - po prostu CInstaller stawkami i tym jak jest rozbudowany rozkłada swoją konkurencję na łopatki.

Pozdrawiam wszystkich fanów i fanki tej świetnej metody zarabiania pieniędzy, jaką niewątpliwie jest Pay Per Install ! Smile
Na subach nie umiałem i nie umiem zarabiać, a próbowałem wiele razy. PPI w miarę szybko się nauczyłem i dlatego tak lubię tę metodę zarabiania. Smile


RE: Perinstallbucks.com PPI - imperator123 - 21-11-2016 10:31

Wchodzę dzisiaj na perinstallbuck po dwóch miesiącach nieobecności i jestem zaskoczony, ponieważ moje konto zostało wyzerowane...
Czyżby się zascamił? Niewiele do minimum już brakowało.


RE: Perinstallbucks.com PPI - Akaishi909 - 21-11-2016 12:57

Cóż mogę powiedzieć, pisz do supportu xd