Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z gatewayami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Problem z gatewayami (/Temat-Problem-z-gatewayami-82665)



Problem z gatewayami - pietruch78 - 28-12-2013 13:47

Witam!

Otóż niedawno nadeszła na moje pliki fala krytyki.
Ludzie zaczynają się skarżyć mi w pw, że tracą kupę kasy, a pliku pobrać nie mogą.
jedni mówią, że po wypełnieniu oferty pasek ładuje im się w nieskończoność, inni mówią, że czekają na przyjście smsa z pinem w nieskończoność, a innym po wypełnieniu oferty przywraca się ona do stanu początkowego.
Niektórzy z nich są bardzo upierdliwi...

Oczywiście staram się im pomóc jak najlepiej podsuwając jakieś rady, bo w końcu zarabiam na moich rodakach Heart

Wie ktoś co może się dziać? kończą mi się pomysły na wymówki, a chciałbym, żeby nic nie wzbudzało podejrzeń.


RE: Problem z gatewayami - bodek7654 - 28-12-2013 14:14

mi tez bajki pisza o sciaganiu stare jak swiat , jezeli zalicza ci oferty to im odblokowuje downlaod proste i tyle tutaj gadania , jezeli wierzysz im na slowo to napisz do swojego supportu z takim zapytaniem czy zaistniale sytuacje moga miec miejsce,

wiadomo nie kazda oferta laduje sie expresowo ale bez przesady , to zwykla proba wyludzenia wedlug mnie pliku


RE: Problem z gatewayami - pietruch78 - 28-12-2013 15:35

(28-12-2013 14:14)bodek7654 napisał(a):  mi tez bajki pisza o sciaganiu stare jak swiat , jezeli zalicza ci oferty to im odblokowuje downlaod proste i tyle tutaj gadania , jezeli wierzysz im na slowo to napisz do swojego supportu z takim zapytaniem czy zaistniale sytuacje moga miec miejsce,

wiadomo nie kazda oferta laduje sie expresowo ale bez przesady , to zwykla proba wyludzenia wedlug mnie pliku

a to spryciarze Lol

W sumie to nie wiem czy tak do końca mnie oszukują. Taki uparty gościu do mnie wypisuje non stop. SMSa niedawno wysłał co świadczy w moich zarobkach, a pliku dalej nie może pobrać.
Ja mu wierzę tym razem.
Ktoś wie o co chodzi?


RE: Problem z gatewayami - Lesek - 31-12-2013 01:44

u mnie podobnie i niestety brak ofert dla niektórych krajów, dziwne rzeczy się dzieją ostatnio Wink