Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA (/Temat-Prizee-klan-POLSKA-GRUPA-82651)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - zila - 08-01-2014 16:39

Różnie, to zależy jakie gry wypadną, ile osób jest aktywnych, ilu usuniętych..
Nie potrafię powiedzieć w przybliżeniu.


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - kacpercompany - 08-01-2014 16:47

ale wiecej jak 10bubzow na osobe udaje wam sie wyciagnac? Big Grin


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - zila - 08-01-2014 18:31

Nie - zbyt mało aktywnych graczy jest.


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - kacpercompany - 08-01-2014 18:58

to lepiej zalozyc kazdy swoj klan. sam wyciagam co tydzien 10bubzow Tongue


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - zila - 08-01-2014 21:51

Nie lepiej, ponieważ dążę do zbudowania silnej grupy poprzez eliminowanie nieaktywnych i zaniżających poziom graczy.


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - Styler - 08-01-2014 22:20

Szkoda że po prostu niczym nie zachęcasz nas do aktywności. Jeśli chodzi o buzzy to na początku dostaliśmy po 1. W tej chwili jesteśmy na miejscu które oferuje nam 20 buzów.


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - zila - 08-01-2014 22:41

Każdy kto dołącza do klanów, dołącza po to, aby zdobyć jak najwięcej Bubzów. Nie mam zamiaru nikogo zachęcać do aktywności. Dołączając do klanu to ja oraz pozostali członkowie liczymy na aktywność nowych członków.

Nie aktywni po prostu są wykluczani. Każdemu zależy na jak najlepszym wyniku i to każdy siebie powinien mobilizować do działania!


Jeśli coś komuś nie pasuje - to droga jest wolna...


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - Adriano42 - 26-01-2014 23:38

Zila, zaproszenie wyślecie mi czy jak to tam jest? Mam nick taki co tutajWink


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - xardas1020 - 26-01-2014 23:44

(08-01-2014 22:41)zila napisał(a):  Każdy kto dołącza do klanów, dołącza po to, aby zdobyć jak najwięcej Bubzów. Nie mam zamiaru nikogo zachęcać do aktywności. Dołączając do klanu to ja oraz pozostali członkowie liczymy na aktywność nowych członków.

Nie aktywni po prostu są wykluczani. Każdemu zależy na jak najlepszym wyniku i to każdy siebie powinien mobilizować do działania!


Jeśli coś komuś nie pasuje - to droga jest wolna...

klany świetna sprawa, podstawa to zgrana ekipa
w 2006 roku byłem w klanie który był w top 30 ale wtedy wygrane były w euro i rywalizacja straszna, były klany krajów których członkowie całą masę prizpass-ów ładowali w gry
po zamknięciu sklepu dla polaków odpuściłem sobie stronę, po ponownym otwarciu sklepu moje konto znikło a miałem ponad 1 milion bubz na koncie Big Grin
a zaczynać od 0 mi się nie chce bo nie zdziwi mnie ich zagranie jak ponownie zamkną sklep dla polaków i powiedzą good bye


RE: Prizee - klan: POLSKA-GRUPA - zila - 27-01-2014 10:35

(26-01-2014 23:38)Adriano42 napisał(a):  Zila, zaproszenie wyślecie mi czy jak to tam jest? Mam nick taki co tutajWink

Aby dołączyć w nasze szeregi zaloguj się na Prizee, a następnie kliknij w ten link.

Po kliknięciu Twoja kandydatura zostanie wysłana do mnie, a następnie zaakceptowana.