Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Banowanie YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Banowanie YouTube (/Temat-Banowanie-YouTube-82575)



Banowanie YouTube - jaro225 - 27-12-2013 12:52

Mam taki problem. Od wczoraj, gdy tylko wrzucę jakiś filmik - po max godzinie dostaję bana na YouTube. I tak na każdym koncie, na każdym kanale.
Jest jakiś sposób aby to obejść? Bo nie mam zamiaru co 20 minut wrzucać tego samego filmiku, gdzie nie ma to sensu. Dodam, że jest pełno filmików o tej samej tematyce co ja wrzucam i są już od paru tygodni.


Odp: Banowanie YouTube - piotruss96 - 27-12-2013 12:55

Zmienne ip ? Jak masz stale ip moze jestes juz na czarnej liscie u nich i dlatego tak sie dzieje. Moze konta sa "wadliwe".

Tapniete z Sony Xperia T ;p


RE: Banowanie YouTube - jaro225 - 27-12-2013 13:10

Konta są nowo założone i zweryfikowane. Specjalnie wczoraj kupiłem startery Sad.
Mam neostradę, czyli powinienem mieć zmienne IP.
Czy to może być poprzez flagowanie przez innych?


RE: Banowanie YouTube - lukaszz9 - 27-12-2013 13:20

nie, a sprobuj na jakims incognito w chrome czy cos ;p


RE: Banowanie YouTube - koki.sumato - 27-12-2013 13:41

Sprawdź w trybie prywatnym albo wyczyść całą pamięć przeglądarki bo G wszystko pamięta Smile Możliwe, że "starsze" konta są lepiej traktowane, algorytm źle patrzy na treść która mu się nie podoba tym bardziej gdy umieszcza ją świeży użytkownik.


RE: Banowanie YouTube - jaro225 - 27-12-2013 14:09

Wyczyściłem cookies i pamięć przeglądarki. Założyłem kolejne konto i zobaczymy Smile.

Za przeproszeniem g%@8&^#o mi to dało Sad.
Znowu - nie cała godzinka i ban Sad.


RE: Banowanie YouTube - piotruss96 - 27-12-2013 15:37

z tego co pamiętam w neostradzie się zmienia tylko koncówka więc to Ciebie nie ratuje...
spróbuj wrzucić poprzez jakiś darmowy VPN


RE: Banowanie YouTube - GoodLecki - 27-12-2013 16:41

Kup dobre proxy L1 albo znajdź se listy w sieci.


RE: Banowanie YouTube - chladek317 - 28-12-2013 11:15

Ja mam to samo.Dzisiaj10 kont padlo,ktore mialy 4dni po 2h po wrzuceniu :c Najlepsze jest to ze nie padlo jedno, srodkowe konto :c

VPN,czyszcze ciastka,inne nr i wszystko i tak razem pada heh