Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage - linki adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage - linki adf.ly (/Temat-Fanpage-linki-adf-ly-82571)



Fanpage - linki adf.ly - grubyst - 27-12-2013 12:36

Witam , chciałbym się zapytać właściwie to poprosić o wprowadzenie mnie na trop w jakim kierunku wstawiać linki z adf.ly, pod kątem fanpega o tematyce dziewczyn - zwykły fanapge na który wstawiam zdjęcia płci pięknej z jednego województwa , fanpage ten posiada prawie 15tyś polubień . Chciałbym wiedzieć o jakiej tematyce najlepiej wrzucać linki , czy to jakieś kosmetyki lub może garderoba jakieś ciuszki te sprawy , albo samochody ? dodam , że fanpage lubi 65% mężczyzn a tylko 35% kobiety. Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi Smile


RE: Fanpage - linki adf.ly - bolo9797 - 27-12-2013 12:45

Mi sie wydje ze dobry rozwiazaniem jest zrobic konkurs na moderatora np Wink Trwa np 7 dni i ta osoba ktora odpowie na wszystkie pytania jako pierwsza to wygrywa Wink Niech wezme udzial z 3 k to przez 7 dni masz 21k klikow = 105$^^ Mozesz dawac jeszcze pytania w formie zdjecia np imgdino i zarobisz gdzies ~0,5$ za 1000 wys.


RE: Fanpage - linki adf.ly - Advanceee - 19-04-2014 20:40

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym to polega ?