Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage (/Temat-Masowe-zapraszanie-znajomych-do-polubienia-fanpage-82537)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - mlekoju - 16-02-2014 11:01

Pomaga i to bardzo zwłaszcza mając kilka kont na facebooku po 2-4 tyś znajomych, a musisz zaprosić do kilkunastu fanpagów Jerk2


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - cokieee - 16-02-2014 11:02

Działa ale tylko na kontach które moją starą "szatę graficzną" : [ ale i tak super!


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - mlekoju - 16-02-2014 11:40

(16-02-2014 11:02)cokieee napisał(a):  Działa ale tylko na kontach które moją starą "szatę graficzną" : [ ale i tak super!

Nie koniecznie Tongue U mnie na nowym wyglądzie też działa jak trzeba Jerk2


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - Slashers - 17-02-2014 18:32

Nie znałem, przyda się.. tyle co mam znajomych, zapraszanie ręczne trochę wykańcza.


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - XantiuM - 19-02-2014 09:09

Dziwne jest natomiast to że u mnie na 4 k znajomych nie zaprasza wszystkich od razu... a gdy przejadę cała listę na dół aż skończy się rozszerzać i wpisaniu w konsoli skryptu to wyskakuje błąd i nie zaprasza nikogo ... jakaś rada ?


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - mlekoju - 19-02-2014 22:09

(19-02-2014 09:09)XantiuM napisał(a):  Dziwne jest natomiast to że u mnie na 4 k znajomych nie zaprasza wszystkich od razu... a gdy przejadę cała listę na dół aż skończy się rozszerzać i wpisaniu w konsoli skryptu to wyskakuje błąd i nie zaprasza nikogo ... jakaś rada ?


U mnie na kontach do 2 tyś znajomych zaprasza pięknie bez problemu, a na tym gdzie jest 2,4k to wyskakuje błąd.
Możliwe, że powyżej 2k nie da się tego zastosować, ale to tylko moje podejrzenie. Może ktoś to sprawdzał?


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - XantiuM - 21-02-2014 10:20

Wszystko działa !! Trzeba jedynie przejechać z cała listą znajomych na sam dół !! to bardzo ważne i co chwile wyskoczy błąd ze skryptem kliknąć jedynie kontynuacje i działa !!


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - karol9919 - 06-03-2014 18:58

A jest coś takiego na zapraszanie znajomych?


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - SlusseR - 16-03-2014 23:36

dzięki przydało się .Smile


RE: Masowe zapraszanie znajomych do polubienia fanpage - mlekoju - 18-03-2014 22:50

U mnie na jednym koncie tylko występuje taki problem po wklejeniu kodu Xpokerface
[Obrazek: zcy2o.jpg]

Jest jakiś sposób na obejście problemu?