Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka (/Temat-Dodanie-do-Off-topic-dzialu-Kukturystyka-82342)

Strony: 1 2


Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - 30procent - 23-12-2013 13:22

Przyszedl mi do glowy taki pomysl.


RE: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - Majka - 23-12-2013 13:49

Myślisz, że dużo osób by w nim pisało?


RE: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - Admin - 23-12-2013 15:09

Jak powstaną przynajmniej 3 obszerne tematy o kulturystyce to ponów pytanie, na dzień dzisiejszy to jak pytanie o dział "prace ręczne" czy "zbieranie znaczków".
Krótko mówiąc - będzie zainteresowanie, będzie dział, tak samo jak było z bukmacherką, kryptowalutami, wordpressem i innego tego typu podmiotami.


RE: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - elbowndg - 23-12-2013 15:11

a ja tam bym chętnie popisał Smile dużo osób w swoich dziennikach o tym wspomina Wink


RE: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - m4rcin93 - 23-12-2013 16:55

Satan mógłby być tam modem Cool


RE: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - Admin - 23-12-2013 19:16

ta, a tiger super modem Tongue
szczerze to próbowałem znaleźć jakiekolwiek tematy powiązane z treningami czy siłownią na forum i nic nie znalazłem...
jeden temat o diecie w ciekawych dyskusjach jedynie się trafił.


RE: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - m4rcin93 - 23-12-2013 19:29

3/4 osób na forum( w tym Zdanu ) to jedynie trenują trzepceps, więc taki dział nie byłby potrzebny. Sad


RE: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - Tiger04 - 23-12-2013 19:31

Super mod hmm Big Grin. Panowie, panie w takim razie pora zacząć tworzyć tematy Jerk2


RE: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - Stworkowaty - 23-12-2013 19:35

Zapłaci się się osobom z sfd (forum o kulturystce) żeby rozkręcili dział i już ! Big Grin


RE: Dodanie do Off-topic dzialu Kukturystyka - m4rcin93 - 23-12-2013 19:41

Rokszi wreszcie zrzuciłaby ten bojler Lol