Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. (/Temat-CPAGRIP-Serwis-laczacy-CPA-i-PPA-82316)

Strony: 1 2 3 4 5 6


CPAGRIP pytania - PaulRcootiC - 30-03-2016 18:51

Czesc, mam pytanie, jakie oferty pod ruch +18 na cpagrip, i jaki skracacz pod fb?


RE: CPAGRIP pytania - mahuzz - 13-04-2016 11:53

jesli chodzi o skracacz to rzecz jasna najlepszy swój - domena dużo nie kosztuje.


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - robak96 - 02-09-2017 20:39

Zarabia ktoś tam jeszcze? Ja niezmienie od 3 lat, ale chyba ostatnio coraz gorzej?


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - miprat - 26-10-2017 15:25

Jakie udaje wam się robić wyniki na CPAGrip?


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - Racina - 28-10-2017 16:23

Cześć,
Jestem dość nowy w temacie, obejrzałem wszystkie poradniki jakie znalazłem i poczytałem, ale mimo wszystko nadal mam kilka pytań. Może ktoś będzie wstanie mi pomóc. Smile

1. Rozumiem że wybierając po lewej stronie z menu Offer tools --> my offers kopiujac linnk na zdjeciu i umieszczajac go gdziekolwiek, jesli ktos wejdzie i wpisze numer telefonu to zyska dla mnie?

[Obrazek: image.jpg]

2. Wchodząc po lewej stronie w menu monetization tols --> content loockers--> create new moge stworzyc wlasny link tego typu i wybrac czy ktos ma wypelnic ankiete, czy wpisac numer itp? jaki zysk z tego bedzie? Wedlug regulaminu jest napisane że jeśli tworze tego typu ofertę to po wypelnieniu ankiety, wpisaniu numeru telefonu itp musze zapewniec osobie wpisujacej to co jest obiecane (o co w tym chodzi czy jak zrobie stronke do pobierania gier to te gry faktycznie beda musialy byc do pobrania?)

[Obrazek: image.jpg]

3. Jakieś dodatkowe porady, sugestie?

Dzięki z góry i miłego dnia!


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - mrdamgol - 20-12-2017 21:00

Dobre pytania, podpinam się pod kolegę z góry i czekam na info.


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - Mikke - 20-08-2018 07:41

Witam, jest tu ktoś kto wystawia faktury dla cpagrip ? Nie wiem gdzie mogę znaleźć potrzebne mi dane.