Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. (/Temat-CPAGRIP-Serwis-laczacy-CPA-i-PPA-82316)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - dondoonsie - 01-05-2015 06:54

CPAGrip - Lekcja 6 - Optymalizacja ofert według sortowania [Sort]

Witam na lekcji 6 o Cpagrip. Przedstawiam wam następną taktykę optymalizacji ofert na Cpagrip. Teraz będziemy ustawiać oferty według najlepszego sortowania. Czyli po prostu. Wywalamy oferty z niskim współczynnikiem Sort. I tyle.





Wszystkie poradniki:
http://www.dailymotion.com/cpagrip


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - adios123 - 02-05-2015 11:16

Fajnie się ogląda twoje lekcje. Czekam na kolejne, o ile będą.


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - antyk - 18-05-2015 20:23

Mam tylko dostepna 1 oferte dla pl, a kiedy wchodzę w swój locker, to pisze, że brak ofert dla polski, ktoś wie czemu tak się dzieje?


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - dondoonsie - 22-05-2015 18:22

(18-05-2015 20:23)antyk napisał(a):  Mam tylko dostepna 1 oferte dla pl, a kiedy wchodzę w swój locker, to pisze, że brak ofert dla polski, ktoś wie czemu tak się dzieje?
Zapewne oferta jest mobile a wchodzisz na komputerze
albo oferta jest incentive a wchodzisz na telefonie

Ja dla polski mam 6 ofert z czego 4 mobilne, 2 incentive

Przypomnę że oferty incentive to pokazują się na komputerze, a mobile na urządzeniach mobilnych: iphone, ipad, ipod touch, telefony android itp

(02-05-2015 11:16)adios123 napisał(a):  Fajnie się ogląda twoje lekcje. Czekam na kolejne, o ile będą.
Dzięki. Postaram się zrobić jeszcze jakieś filmiki tylko nie wiem o czym. Możecie podrzucić temat, pytanie

DLA TYCH KTÓRZY ZARABIAJĄ JUŻ JAKIEŚ PIENIĄDZE NA CPAGRIP.
Warto zrobić konto na Payoneer. Wypłacać kasę z Cpagrip na payoneer a potem kartą Master Card z bankomatu. Jest to wygodne bo US nie ma dojścia do tego banku w przeciwieństwie do paypala czy kont bankowych.

Zapraszam do tematu: http://zarabiam.com/Temat-Payoneer-Zarejestruj-konto-i-zyskaj-25-114458



Jak sie skontaktowac z administracja na CPAgrip? - khryme - 09-08-2015 13:52

Witam
John nie odpisuje od tygodnia a mam problem bo mam tylko jedna oferte dla polski i to nie dzialajaca dla wszystkich.


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - rozi1910 - 05-09-2015 14:59

serwis nadal działa? jak tak to jak z konwersją itd?


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - Reszka - 03-11-2015 00:52

Serwis działa i jest wypłacalny ma net7 i 14 Smile Konwersja min. 6%, lidy zagraniczne wynagradzają wiele czasami ksw jest co godzinę Big Grin Jeśli chodzi o Polskie to na teraz mam 8 ofert, te z pobierz da się wykorzystać ciekawie, sprawdzone. Stawki 2$ do 3,5$ reszta z błędami nie nadają się. Ogólnie PL średniawa ale ciekawa alternatywa dla sub sms.Choć np. astro ma ofertę za ponad 5$ na pl, ale support nie istnieje. Cpagrip jest okej choć to pośrednik, ale support jest na zawołanie, wypłaty jak w zegarku jest czat. Polecam można ciekawe znajomości zawrzeć i poszerzyć zasób informacji o tym co piszczy w sieci Big Grin


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - raichu2 - 06-11-2015 23:30

Super serwis konwersja 7-8%. Traffic globalny.


RE: Jak sie skontaktowac z administracja na CPAgrip? - octawius - 01-12-2015 20:54

Masz jeszcze dużo innych adminów JohnW rzadko odpisuje napisz do innych


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - kubeq24 - 24-01-2016 11:46

dlaczego mam tylko po jednej ofercie dla polski/francji/niemiec?