Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. (/Temat-CPAGRIP-Serwis-laczacy-CPA-i-PPA-82316)

Strony: 1 2 3 4 5 6


CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - dondoonsie - 22-12-2013 22:07

CPAGRIP- Nowy serwis CPA/PPA

Zapraszam wszystkich do rejestracji w serwisie. Bardzo korzystne i świetnie konwertujące stawki dla większości państw. Oferty można dostosowywać według własnych preferencji. Można korzystać z własnych gatewayów, rozbudowanych link/file lockerów. Wszystko to zawarte w niezwykle intuicyjnym i przejrzystym interfejsie użytkownika.

Ref:
https://www.cpagrip.com/admin/panels_register.php?ref=64594

Czysty:
https://www.cpagrip.com/admin/panels_register.php

Panel Główny:
[Obrazek: qQfDI0U.png]

Wypłaty:
Net30 (1 wypłata/przy zarobkach 1-~500$/miesiąc)
Net15 (od 2 wypłaty/przy zarobkach +500$/miesiąc)
Net7 (od 2 wypłaty/przy zarobkach +2000$/miesiąc)

Konwersja:
Wysoka konwersja. Na astrocash miałem największą konwersję 4,5% , a standardowo poniżej 3%, teraz na CPA GRIP ~7.92%
A niektórzy na forach chwalą się że mają nawet powyżej 10%.

Oferty:
Bardzo dużo ofert z większości krajów. Mamy możliwość optymalizacji, np wywalenia ofert z USA <1$ lub wybrać oferty najlepiej konwertujące co zwiększa leady lub ECP czyli więcej $$


Możesz przenieść jedną niszę do Cpa Grip i sprawdzić jak ci idzie tutaj, jeżeli będziesz zadowolony z konwersji i zarobków to czemu nie walnąć całego bloga.


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - yurko - 23-12-2013 08:50

przyjmują każdego?


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - dondoonsie - 23-12-2013 09:38

(23-12-2013 08:50)yurko napisał(a):  przyjmują każdego?

Tak, nawet tych z hackami fake

[Obrazek: u104aj.jpg]
U mnie wczoraj konwersja 6,35%, EPC trochę mało, przy tylu leadach można by było wyciągnąć dwa razy więcej


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - therin - 27-12-2013 23:11

Polecam serwis, bardzo dobrze się spisuje. Wink


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - Komet - 27-12-2013 23:19

uzywalem przed dobe, oferty sa strasznie kiepskie - same niskie stawki, doslownie po kilka dobrych ofert dla australii czy francji, dla USA nie ma stawek powyzej 2 dolcow, na prawde nie wiem jak mozna tam zostac na dluzej. Przyznaje, jesli chodzi o mirrory to sa genialne, te wlasne pisanie komentarzy itd, swietny pomysl i na prawde zal bylo to opuszczac patrzac z punktu wykonania, jednak jesli chodzi o zarobek, to zbyt cienkie oferty Sad


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - proszek94 - 28-12-2013 12:18

Ja osobiście jestem bardzo zadowolony, przenioslek kilka dni temu i 2 nisze na probe i niby szalu nie bylo (jedna dopiero co wrzucilem), potem przenioslem wszystko, wywalilem slabe oferty (<1$) gdzie się dało i za ten cały dzień a dokładnie jego połowe wyciągnąłem 41$ (jedna nisza jest pod francje, wiec wpadlo 27$), reszta pobran byla po conajmniej 1$ z wyjatkiem 2 slabych krajow, dla ktorych nie ma wiekszych ofert. Ogolnie konwersja jest za***ista wbila mi ponad 10%, a do tej pory na innych serwisach nie mialem wicej niz 4-6 i dodatkowo pobrania przez ostatnie 1,5 miecha byly zazwyczaj ponizej 1$.

Osobiście jak na razie jestem pozyywnie nastawiony i mam najdziej, ze dobra passa nie skonczy się szybko.


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - Blubson - 28-12-2013 15:33

Ech, na koncie 48.70 i mi bloga usunęli...


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - kalutor - 01-01-2014 13:20

Witam Wszystkich Pięknie w tym Nowym Roku życząc Wam Wszystkiego co najlepsze!


Wychodząc z założenia, że nie ma złych pytań, są tylko złe odpowiedzi - zaryzykuję i zapytam.
Mianowicie, czy można bezpośrednio wrzucać skopiowany link do oferty, bo praktykuję ten sposób ale bez efektów. Przy czym wiem, że ludzie gotowi są te oferty wypełniać, i robią to, ale niestety nie zalicza mi leadów. Czy moja metoda jest błędna, czy może źle kopiuje linki, czy może chodzi o coś innego? Bardzo proszę o pomoc, każdą jedną nagrodzę reputem.


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - proszek94 - 06-01-2014 13:56

Nie znam dokładnie zasady zaliczania ankiet i nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem twoje pytanie, ale raczej taki sposób, nie jest wgl efektywny. Gdyby zliczało lead'y w ten sposób, mógłbyś dostawać link własnie do bezpośrednich ofert, a nie do mirror'a z linkami do nich. Smile Jeśli piszesz, że ludzie są skłonni wypełnić tą a nie inna oferte, to możesz zablokować wszystkie inne dla danego kraju i rozsyłać już link, który wygeneruje Ci serwis.

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłem.


RE: CPAGRIP- Serwis łączący CPA i PPA. - dondoonsie - 14-01-2014 22:03

(27-12-2013 23:19)Komet napisał(a):  uzywalem przed dobe, oferty sa strasznie kiepskie - same niskie stawki, doslownie po kilka dobrych ofert dla australii czy francji, dla USA nie ma stawek powyzej 2 dolcow, na prawde nie wiem jak mozna tam zostac na dluzej. Przyznaje, jesli chodzi o mirrory to sa genialne, te wlasne pisanie komentarzy itd, swietny pomysl i na prawde zal bylo to opuszczac patrzac z punktu wykonania, jednak jesli chodzi o zarobek, to zbyt cienkie oferty Sad

Ofert jest bardzo dużo. Oferty są ustawiane poprzez EPC.
Jeżeli nie pasują ci niskie oferty np we francji czy holandii to poprostu je wywal z ofert. nie będą ci wpadać nigdy.

z drugiej strony grzebanie w ofertach powoduje spadek konwersji.

warto usunąć oferty z USA <1$ reszta to jak każdy uważa, można dobierać oferty patrząc na net EPC lub net conversion albo też po stawkach


Moje najlepsze statystyki:

Konwersja: 17.95%
EPC: 0,17$
Leads: 24
CTR: 46%
Revenue: 28.31$ (słabo w porównaniu z hc tam miałem większy rekord)