Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blogspot Pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Blogspot Pozycjonowanie (/Temat-Blogspot-Pozycjonowanie-82242)

Strony: 1 2


Blogspot Pozycjonowanie - AnnaKa - 21-12-2013 20:15

Witam ,
Jestem właścicielem bloga na blogspocie.
Interesuje mnie kupno pozycjonowania , czy wie ktoś gdzie znajdę taką ofertę ?

Samemu chyba nic więcej już nie osiągnę , dziennie max 350 uv mam więc słabo , chciałbym mieć coś w granicy 1000 .

Podpowie Ktoś co gdzie i za ile ?


RE: Blogspot Pozycjonowanie - PanCaro - 21-12-2013 23:13

gdzie to Ci nie powiem bo nie korzystam jak na razie (tworzę strony WWW) a za ile to jest koszt ok. 400-1500 zł "takie normalne" pozycjonowanie. Tylko uważaj na oszustów..


RE: Blogspot Pozycjonowanie - vankosiara - 21-12-2013 23:39

Czy blog jest o tematyce naruszającej regulamin bloggera?


RE: Blogspot Pozycjonowanie - AnnaKa - 22-12-2013 01:42

Nie ponieważ ustawiłem że blog posiada treści dla dorosłych i trzeba kliknąć że rozumiem i chce kontynuować . A Tak to wrzucam tam , fotki , filmiki itd. Bez naruszania regulaminu .


RE: Blogspot Pozycjonowanie - vankosiara - 23-12-2013 01:07

No to w sumie możesz kupić to pozycjonowanie aczkolwiek bałbym się bo zawsze mogą Ci go usunąć.. Google lubi się często przyczepić, nawet do małych błahostek.

Na Twoim miejscu zrobiłbym przekierowanie na własną domenę i hosting i tam dalej prowadził bloga.


RE: Blogspot Pozycjonowanie - AnnaKa - 23-12-2013 18:36

Wy to potraficie ja zwykłej stronki nie potrafię zrobić przyznaje się.
Płaciłem kiedyś za zrobienie strony ale ona już się wypaliła i usunąłem ją.


RE: Blogspot Pozycjonowanie - PanCaro - 23-12-2013 18:52

No jak inwestować w pozycjonowanie to już lepiej na własnej domenie tak jak napisał/a vankosiara.
Bloga w cale nie jest tak trudno postawić.

Chociażby na WordPress można postawićSmile


RE: Blogspot Pozycjonowanie - AnnaKa - 23-12-2013 20:01

Ale ja nie wiem co i jak :/ Nie wiem gdzie kupić domenę , hosting itd..
Jak wkleić wtyczkę wordpress itd.


RE: Blogspot Pozycjonowanie - PanCaro - 23-12-2013 20:04

WordPress to bardzo łatwy system do zarządzania treścią Smile
A większości zmian nie musisz patrzeć na kod. Wszystko robi się z panelu.

Co do hostingu to polecam Ci hekko. Tani i dobry Smile Na 1 koncie mam ok. 23 strony z bazami danych i wszystko ładnie działa. Domenę też możesz kupić / przenieść.
koszt hostingu najtańszego 44 zł / rok a domena tak jak u wszystkich prawie ok. 14 zł brutto rejestracja na rok a przedłużenie 54 zł.


RE: Blogspot Pozycjonowanie - marleyka - 28-02-2014 21:34

Nie wiem, co dokładnie chcesz robić na tym blogu. Jaki jest jego cel. Jeśli chodzi o pozycjonowanie to polecam gościa. Nazywa się Darek Jurek z pewnością znajdziesz go na goldenline. Koleś robi pełną profeskę: pozycjonowanie, szeptankę, artykuły eksperckie itd.

Jeżeli chcesz zarabiać na blogu to napisz do mnie na prv.