Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA po Hiszpansku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: PPA po Hiszpansku? (/Temat-PPA-po-Hiszpansku-82194)

Strony: 1 2


PPA po Hiszpansku? - comanche - 20-12-2013 21:35

Jesli mielibyscie mozliwosc darmowego tlumaczenia z jezyka polskiego na hiszpanski, to stawialibyscie bloga pod ppa wlasnie w tym jezyku (chodzi konkretnie o ameryke poludniowa)? Czy lepiej trzymac sie oklepanego angielskiego i francuskiego?


RE: PPA po Hiszpansku? - Lusek - 21-12-2013 00:05

Jak dla mnie lepiej trzymać się angielskiego. Zawsze większe prawdopodobienstwo, że wpadnie lead chociażby z Francji. No chyba, że masz niszę nastawioną na hiszpanów to inna bajka.


RE: PPA po Hiszpansku? - comanche - 21-12-2013 00:26

No wlasnie mam kilka nisz z ktorych pobrania leca glownie z krajow poludniowoamerykanskich ( Brazylia, Argentyna). Dlatego zastanawiam sie czy jesli nisze te powielilbym na nowej tronie w tym jezyku, to zwiekszylaby sie z nich konwersja.


RE: PPA po Hiszpansku? - Roxi5017 - 21-12-2013 00:29

Jeśli zamierzasz korzystać z translatora, a nie normalnego tłumacza to odradzam Wink


RE: PPA po Hiszpansku? - comanche - 21-12-2013 00:33

Zamierzam korzystac z tlumacza - osoby, pojawila mi sie taka mozliwosc niedawno, zupelnie za darmo po znajomosciWink


RE: PPA po Hiszpansku? - bodek7654 - 21-12-2013 08:15

Pewnie że tłumacz, tam nawet nie są takie małe stawki a pozatym jeżeli ktoś obczai że strona jest w ich języku może uznać że to ktoś od nich to promuje i konwersja może się zwiekszyc i tlumaczenie jeszcze za darmo Huh


RE: PPA po Hiszpansku? - vankosiara - 21-12-2013 17:37

Jeżeli tłumacz za darmo to dlaczego by nie spróbować?
Jak się nie uda to już wiesz, że nie warto i będziesz bogatszy w wiedzę Wink

A leady z Hiszpanii i Meksyku są spoko, tym bardziej z Hiszpanii.


RE: PPA po Hiszpansku? - comanche - 21-12-2013 19:12

no wlasnie wiem vankosiara, te kraje nie liczac Hiszpanii zaczynaja sie srednio od 0,50$ wiec przyzwoite stawki. Chyba zrobie test z tym hiszpanskim blogiemWink przez swieta troszke czasu wiecej wiec mozna sprobowac


RE: PPA po Hiszpansku? - Krissu - 21-12-2013 19:15

Życzę powodzenia. Koniecznie zdaj relację! Smile


RE: PPA po Hiszpansku? - bodek7654 - 21-12-2013 20:27

"Na Hiszpana" Sex zmienia znaczenie Tongue