Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RR gdzie opłaca się wynająć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: RR gdzie opłaca się wynająć (/Temat-RR-gdzie-oplaca-sie-wynajac-82176)



RR gdzie opłaca się wynająć - w5group - 20-12-2013 15:23

Witam
Proszę o podanie BUX na którego warto w chwili obecnej zainwestować żeby się opłacało Smile chodzi o klikających RR i ewentualnie akcje Smile

Na razie zadowolony jestem z VirtualBux na probe 10RR wszyscy klikają od tygodnia (ok 36 reklam dziennie każdy) wiec jak nic się nie zmieni to 2$ do przodu Smile i wyjdzie lepiej niż na akcjach Smile

Oczywiście chodzi o te sprawdzone i wypłacalne Smile

Pozdrawiam


RE: RR gdzie opłaca się wynająć - poczmail - 20-12-2013 15:34

Spróbuj na neobuxie - tam masz fajnie rozbudowane zarządzanie systemem poleconych, możliwość swobodnego oznaczania, wymiany nieaktywnych refów za drobną opłatą etc. Bux z gwarancją wypłacalności - jak z głową wszystko rozegrasz, to inwestycja z pewnością zwróci Ci się z zyskiem. Wink


RE: RR gdzie opłaca się wynająć - Eminey - 21-12-2013 02:59

Nie sadze, zeby na wynajeciu poleconych inwestycja sie zwrocila, a tym bardziej byl zarobek...


RE: RR gdzie opłaca się wynająć - Mafesto - 21-12-2013 09:19

ViralBux. Mam kilku RR. Średnia 35-60. Dla konta standard $0.0004. 1 RR kosztuje $0.25. Czyli średnia ok. 25 wystarczy na utrzymanie.


RE: RR gdzie opłaca się wynająć - Stalmer - 21-12-2013 12:32

Ja polecam:
ProBux - Mam tam 200 poleconych i średnio 340-370 klików dziennie
PtcSolution - Mam tam 100 poleconych i 160-175 klików dziennie.


RE: RR gdzie opłaca się wynająć - Workis - 21-12-2013 13:09

Na neobuxie mozna zarobic, ale trzeba zainwestowac w konto Ultimate, a zeby konto Ultimate mialo sens - nalezy miec sporo refow, np. 3-4 tysiace.

Na Ojooo juz jestes wiec nie ma co Ci o tym mowic.

PTCSolution bym jeszcze zasugerował.

No i nowe buxy od zaufanych ludzi - legacyclix np. Wink

pozdrawiam


RE: RR gdzie opłaca się wynająć - mks22 - 29-12-2013 23:23

Najlepiej w PTC Solution, później Wad.ojooo. Zaletą pierwszego programu jest to, że możemy po 5 dniach bezpłatnie wymienić każdego refa, nie tylko tego o zerowej aktywności. Jeśli ktoś klika, ale poniżej naszych oczekiwań, wtedy wymieniamy za free Big Grin