Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak dodać rozwijaną listę w menu (blogspot) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Jak dodać rozwijaną listę w menu (blogspot) (/Temat-Jak-dodac-rozwijana-liste-w-menu-blogspot-82087)



Jak dodać rozwijaną listę w menu (blogspot) - jaro225 - 18-12-2013 20:00

Witam.
Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć jak dodać w głównym menu (na górze) listę, że gdy ktoś najedzie/kliknie na przycisk np: programy to mu się rozwija lista z postami na blogu.
DziękujęSmile


RE: Jak dodać rozwijaną listę w menu (blogspot) - PanCaro - 18-12-2013 21:10

w menu > stwórz nowe / edytuj i tam masz po lewej te nazwy menu to dodaj sobie i potem przeciągnij pod określoną kategorię. samo się ustawi jako podkategoria/podstrona. chyba ze o coś innego chodzi.

jeżeli o tzw. strone archiwum to dodajesz kategorię do menu. i potem w czasie tworzenia nowego wpisu zaznaczasz kategorię i wpis pojawia się na głównej i w kategorii


RE: Jak dodać rozwijaną listę w menu (blogspot) - jaro225 - 18-12-2013 21:46

Nie bardzo wiem, gdzie mogę te opcje znaleźć. ;(

Chodzi mi o to, że tutaj chcę dodać drugi przycisk, który po najechaniu lub kliknięciu się rozwija i są tam moje posty.
[Obrazek: AiN3DqJ.png]


RE: Jak dodać rozwijaną listę w menu (blogspot) - PanCaro - 18-12-2013 22:01

Jeżeli kategorię:
Kokpit > Wpisy > Kategorie - dodaj nową

potem dodajesz sobie jakieś tam testowe wpisy i zaznaczasz ze chcesz zeby były w tej nowej kategorii.

potem przechodzisz do Wygląd > Menu > z panelu bocznego po lewej stronie wybierasz z kategorii ową nowa dodaną kategorię i klikasz dodaj do menu. i klikasz na dole po prawej Zapisz menu i już.


RE: Jak dodać rozwijaną listę w menu (blogspot) - jaro225 - 18-12-2013 22:15

Napiszesz do mnie na gg? Bo nie mogę coś ogarnąć.
33890610


RE: Jak dodać rozwijaną listę w menu (blogspot) - PanCaro - 18-12-2013 22:28

Ogólnie tak brzydko powiem: to jest mój chleb na co dzień